Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym

 
Random Article


 
Co nowego?
 

Beton Baumit B20

 

 
Overview
 

Nazwa / model: Beton Baumit B20
 
Producent: Baumit
 
Klasyfikacja: Zaprawa beton n20 gotowa sucha mieszanka betonowa
 
Specyfikacja: Zaprawa beton n20, worek 25 kg;
 
Średnia cena (zł): 9,00
 
Materiały Budowlane:
 
Nasza ocena
7.0


Wasza ocena
1 wszystkich głosów

 

Plusy


Wystarczy dodać wodę i zamieszać


Na każdej budowie absolutnie nieodzowny jest wysokiej jakości beton. Przy jego pomocy wykonamy wiele praw budowlanych oraz remontowych, zarówno w domu, jak i w ogrodzie. Beton B20 firmy Baumit to doskonały wybór, mający bardzo szerokie spektrum zastosowania. Dostępny w wydajnych workach o pojemności 25 kg beton wyróżnia się nie tylko fantastycznym stosunkiem jakości do ceny, […]

0
Opublikowany 21 marca 2017 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 Na każdej budowie absolutnie nieodzowny jest wysokiej jakości beton. Przy jego pomocy wykonamy wiele praw budowlanych oraz remontowych, zarówno w domu, jak i w ogrodzie. Beton B20 firmy Baumit to doskonały wybór, mający bardzo szerokie spektrum zastosowania. Dostępny w wydajnych workach o pojemności 25 kg beton wyróżnia się nie tylko fantastycznym stosunkiem jakości do ceny, ale również posiada szereg innych zalet. W dzisiejszej recenzji weźmiemy ten produkt na warsztat i dokładnie przeanalizujemy jego wszelkie wady oraz zalety.
Beton B20 firmy Baumit to gotowa sucha mieszanka betonowa. Produkt ten powstał z myślą zarówno o drobnych pracach betoniarskich, jak i poważniejszych przedsięwzięciach budowlanych. Beton ten posiada drobnoziarnisty charakter, dzięki czemu doskonale sprawdzi się przy wykonywaniu chudych betonów. Mieszanka może być wykorzystana przy wznoszeniu fundamentów, murów oraz ścian piwnicznych, a także stropów. Beton B20 firmy Baumit to również doskonały wybór, jeśli chodzi o wykonywanie drobnych prac remontowych i budowlanych w domu oraz jego najbliższym otoczeniu. Z tego powodu preparat świetnie sprawdzi się przy wykonywaniu wszelakich elementów małej architektury ogrodowej, takich jak murki, altanki, cokoliki, i podjazdów. Beton B20 doskonale nadaje się również do kotwiczenia wszelkiego rodzaju słupków ogrodzeniowych. W przypadku wykonywania nadproży czy też podkładów również warto sięgnąć po drobnoziarnisty beton Baumit. Jeśli chodzi o betonowe podkłady podłogowe, możliwe jest stosowanie betonu B20 zarówno na spoiwach hydraulicznych, jak i na warstwach paraizolacji bądź izolacji przeciwwilgociowej.
Beton B20 firmy Baumit wyjątkowo szybko wiąże i charakteryzuje się wysokim poziomem twardości po zastygnięciu. Produkt cechuje się mrozoodpornością, dzięki czemu może być stosowany nie tylko we wnętrzach budynków, ale również na zewnątrz. Z pewnością betonowe powłoki nawet pod wpływem niskich zimowych temperatur nie popękają ani nie skruszeją. Produkt pakowany jest w wydajne worki o pojemności aż 25 kg i suchych pomieszczeniach może być przechowywany aż do dwunastu miesięcy. Wydajność, jaką charakteryzuje się beton B20 firmy Baumit kształtuje się na dość zadowalającym poziomie wynoszącym około 13 litrów gotowej zaprawy z jednego worka, przy dodaniu do zaprawy około 3 litrów czystej wody z wodociągu. Beton ten wyróżnia się na tle konkurencji wysoką wytrzymałością mechaniczną, która kształtuje się na poziomie około 25 MPa.

Podsumowując, beton B20 firmy Baumit to zdecydowanie produkt godny uwagi. Dzięki swojej wszechstronności produkt sprawdza się w wielu pracach budowlanych oraz wykończeniowych. Ponadto jego niska, atrakcyjna cena zdecydowanie jest kolejnym czynnikiem, który zachęca do zakupu. Jedyna ocena, jaką możemy w pełni zasłużenie wystawić temu produktowi, jest zdecydowanie najwyższa nota, czyli piątka!

Zdjęcia

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.

Najnowsze filmy z kanału 123budujemy.pl

The requested RSS feed is empty.

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl

Ania i Marcin

 
Autor Bloga 123budujemy.pl


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)