Klej żelowy do płytek z nanocząsteczkami

Pięknie ułożona glazura czy terakota to zasługa nie tylko efektywnej najnowszej kolekcji kafelków, ale również odpowiednio dobranego kleju do płytek. Ogromna różnorodność produktów tego typu dostępnych na rynku z pewnością nie ułatwia inwestorom i wykonawcom wyboru. W szczególności w przypadku kafelkowania znacznych powierzchni warto postawić na innowacyjne rozwiązania, które zgodnie z obietnicami producentów znacznie skrócą czas pracy i poprawią przyczepność kleju. Takim rewolucyjnym produktem jest bez wątpienia klej żelowy z nanocząsteczkami firmy Kreisel, który przeznaczony jest do klejenia wszystkich rodzajów płytek. Czy jednak jego rzeczywiste właściwości idą w parze z szumnymi zapowiedziami producenta? Postanowiliśmy to sprawdzić!

Bazą dla receptury kleju z nanocząsteczkami Kreisel jest starannie dobrana mieszanka cementu oraz mikrokrzemionki i specjalistycznych żywic, będących jednocześnie nośnikiem nanocząsteczek. Poza obecnością innowacyjnym polimerów z nanocząsteczkami produkt wyróżnia się również wyjątkowo drobnym uziarnieniem kształtującym się na poziomie poniżej 0,3 milimetra. Po zmieszaniu z wodą uzyskujemy produkt o unikatowej, żelowej konsystencji, który wyjątkowo łatwo nakłada się zarówno na posadzki, jak i na pionowe powierzchnie ścian. Cechą, która zdecydowanie działa na korzyść kleju z nanocząsteczkami Kreisel jest możliwość dowolnego dobrania ilości wody do rozmieszania zaprawy, tak, aby jej konsystencja odpowiadała indywidualnym upodobaniom wykonawcy. Ponadto jego tiksotropowa, żelowa struktura sprawia, że przy pomocy kleju niezwykle jest przyklejać także kafelki o wyjątkowo dużych lub niestandardowych wymiarach.

Klej do płytek z nanocząsteczkami Kreisel doskonale sprawdza się w przypadku ścian z widocznymi wyraźnymi nierównościami, które perfekcyjnie wyrównuje przed ułożeniem na nich kafelków. Jego unikatowa konsystencja sprawia, że produkt po rozrobieniu z wodą nie spływa z pacy i wyjątkowo łatwo nanosi się na różne powierzchnie. Produkt świetnie sprawdza się zarówno we wnętrzach, jak również – dzięki swojej mrozoodporności – na zewnątrz, świetnie współpracuje również z posadzkami wyposażonymi w system ogrzewania podłogowego. Klej z nanocząsteczkami może być z powodzeniem stosowany na różnego rodzaju podłożach, między innymi na tynkach cementowo-wapiennych, gipsowych i wapiennych, płytach kartonowo-gipsowych oraz ścianach z betonu komórkowego, elementów ceramicznych oraz betonowych. Jego zadowalające zużycie wynosi 4,5 kg na metr kwadratowy, zaś optymalna warstwa kleju powinna mieścić się w granicach od 2 do 15 milimetrów.

Propozycja firmy Kreisel zdecydowanie przypadła nam do gustu. Klej z nanocząsteczkami doskonale sprawdza się także w trudnych sytuacjach i nigdy nas nie zawiódł. W związku z tym nie możemy wystawić mu innej oceny niż dziesiątka!

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

W tym temacie aktualnie brak filmów do wyświetlenia

 Zobacz filmy z naszego kanału123budujemy.pl.

 Najnowsze filmy z kanału 123budujemy.pl [justified_image_grid preset=4 thumbs_spacing=1 prettyphoto_theme=dark_rounded caption_field=on overlay=hovered overlay_opacity=0.35 lightbox=prettyphoto min_height=600 disable_cropping=yes link_target=video rss_url=https://www.youtube.com/user/123budujemyPL rss_links_to=permalink rss_description=description rss_link=yes rss_link_text=”Zobacz na YouTube”]

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl

Następny artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

slot server thailand