Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

Bateria zlewozmywakowa Franke Lula 115.0071.665

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Franke Lula 115.0071.665
 
Producent: Franke
 
Klasyfikacja: baterie zlewozmywakowe
 
Specyfikacja: typ Baterii: Nowoczesna, termostat: Brak, kolor: Chrom błyszczący, sposób montażu: Stojący, ilu otworowa: 1, kształt baterii: Okrągła, wysokość korpusu: 211,00 mm, zasięg wylewki: 327,00 mm, rodzaj wylewki: Obrotowa, wyciągana wylewka: Nie, perlator: Stały, zestaw odpływowy: Bez korka
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
5 wszystkich głosów

 

Plusy


jakość wykonania, wysoki okres gwarancji, wytrzymałość i poczucie estetyki

Minusy


nie stwierdzono


ecenzowanym produktem jest bateria zlewozmywakowa firmy Franke model o oznaczeniu Lula 115.0071.665. Jest to jednootworowa bateria okrągła wyposażona w obrotową wylewkę posiadającą zasięg do 33 centymetrów. Bateria zlewozmywakowa Franke Lula wyposażona została również w głowicę ceramiczną. W tym modelu regulacja strumienia wody odbywa się za pomocą jednej dźwigni. ateria zlewozmywakowa Franke Lula (opisywany model) w całości […]

0
Opublikowany8 maja 2013 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
R

ecenzowanym produktem jest bateria zlewozmywakowa firmy Franke model o oznaczeniu Lula 115.0071.665. Jest to jednootworowa bateria okrągła wyposażona w obrotową wylewkę posiadającą zasięg do 33 centymetrów. Bateria zlewozmywakowa Franke Lula wyposażona została również w głowicę ceramiczną. W tym modelu regulacja strumienia wody odbywa się za pomocą jednej dźwigni.

66bd76e8-971f-458e-ad3f-6dfd3456a622_descico

B

ateria zlewozmywakowa Franke Lula (opisywany model) w całości została wykonana ze stali nierdzewnej. Przeznaczona jest do montażu stojącego i  występuje w wielu wariantach kolorystycznych – bieżący model ma kolor chrom błyszczący. Produkt świetnie wkomponuje się w nowoczesne stylizacje kuchenne. Zamontowana wylewka jest obrotowa ale nie jest przystosowana do wyciągania. Zestaw odpływowy nie posiada korka. Opisywany model baterii Franke Lula wyposażony został dodatkowo w stały perlator. Zastosowany w niej filtr cechuje się długim okresem żywotności. Ponadto produkt jest bardzo wygodny w utrzymaniu czystości. Producent baterii Franke daje na swoje produkty bardzo wysoki okres gwarancji, który wynosi aż 15 lat – mówi to samo za siebie – jakość wykonania i sprawność działania jest tu na bardzo wysokim poziomie.

 

P

rzez posiadaczy bateria zlewozmywakowa Franke Lula opisywana jest jako produkt niezwykle wytrzymały, gustowny pod względem estetycznym oraz łatwy w utrzymaniu czystości. Jego cena nie należy do zbyt wygórowanych i oscyluje w granicach 186 złotych. Śmiało jednak można rzec, iż na chwilę obecną rynek nie oferuje lepszego produktu w tym przedziale cenowym.

 
Wystawiam więc ocenę najwyższą, czyli szóstkę!
 

Zdjęcia

bateria zlewozmywakowa kuchennabateria franke lula zlewozmywakowa wysoka chromfranke chrom, bateria kuchenna

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

aktualnie brak

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)