Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym
Nowa usługa !  Katalog Firm i Ofert. Dodaj bezpłatnie swoją firmę do naszego katalogu. Zarejestruj konto użytkownika, wypełnij sekcję "Oferta biznesowa" możesz przedstawić ofertę działalności, zamieścić dane teleadresowe, zdjęcia oraz filmy. Zobacz instrukcję. | Katalog Firm | Tablica ogłoszeń |

 
Random Article


 
Co nowego?
 

Fotobudowa.pl

 • Nowoczesne aranżacje oświetlenia z zastosowaniem technologii led

  Nowoczesne aranżacje oświetlenia z zastosowaniem technologii led
  7 days ago

 • Zakręcony sufit podwieszany ŚLIMAK z podświetleniem led

  Zakręcony sufit podwieszany ŚLIMAK z podświetleniem led
  7 days ago

 • Sufit napinany podświetlony led

  Sufit napinany podświetlony led
  7 days ago

 • Montaż sufitu napinanego podświetlanego

  Montaż sufitu napinanego podświetlanego
  7 days ago

 • ozdobny sufit podwieszany z oświetleniem led

  ozdobny sufit podwieszany z oświetleniem led
  7 days ago

 • Ostatnią nowością w balustradach jest poręcz Weld wykonana z profili zamkniętych, która komponuje się zarówno we wnętrzach modernistycznych, minimalistycznych, jak i tych o bardziej przemysłowym charakterze. I tutaj można zastosować drewniany pochwyt nakładany do góry. Poza tym balustrada pasuje do wszystkich modeli schodów tego producenta.

  Ostatnią nowością w balustradach jest poręcz Weld wykonana z profili zamkniętych, która komponuje się zarówno we wnętrzach modernistycznych, minimalistycznych, jak i tych o bardziej przemysłowym charakterze. I tutaj można zastosować drewniany pochwyt nakładany do góry. Poza tym balustrada pasuje do wszystkich modeli schodów tego producenta.
  7 days ago

 • Trzecim materiałem, który jest widoczny w modelach balustrad i poręczy w 2017 r. jest stal, kojarzona już nie tylko z zimnymi i industrialnymi wnętrzami. Wszystko dzięki oryginalnemu wzornictwu balustrady Weld Siatka, w której tradycyjne relingi zastąpiła stalowa siatka. Dla złamania przemysłowego charakteru, można w niej zastosować pochwyt drewniany nakładany od góry. Ta balustrada pasuje praktycznie do wszystkich modeli schodów Rintal Polska.

  Trzecim materiałem, który jest widoczny w modelach balustrad i poręczy w 2017 r. jest stal, kojarzona już nie tylko z zimnymi i industrialnymi wnętrzami. Wszystko dzięki oryginalnemu wzornictwu balustrady Weld Siatka, w której tradycyjne relingi zastąpiła stalowa siatka. Dla złamania przemysłowego charakteru, można w niej zastosować pochwyt drewniany nakładany od góry. Ta balustrada pasuje praktycznie do wszystkich modeli schodów Rintal Polska.
  7 days ago

 • Obok balustrady typu Laser, wzory pojawiły się też w nowej odsłonie balustrady Weld o nazwie Panel. Poręcz jest wykonana z blachy o grubości 3 mm. Można w niej zastosować pochwyt drewniany nakładany od góry. Ta balustrada pasuje niemalże do wszystkich modeli schodów tego producenta.

  Obok balustrady typu Laser, wzory pojawiły się też w nowej odsłonie balustrady Weld o nazwie Panel. Poręcz jest wykonana z blachy o grubości 3 mm. Można w niej zastosować pochwyt drewniany nakładany od góry. Ta balustrada pasuje niemalże do wszystkich modeli schodów tego producenta.
  7 days ago

 • Drugą propozycją są nowe formy metalowych balustrad, które dziś posiadają cały szereg laserowo wycinanych wzorów, takich jak np.: koła, wielokąty, elipsy, kamyki, kreski, wstęgi, prostokąty czy kropki. Balustrada typu Laser wykonana jest ze stali o grubości 8 mm. Można w niej zastosować pochwyt drewniany nakładany od góry lub mocowany do boku płyt. Pasuje do takich modeli schodów, jak np.: Monolama, Loft, Futura, Stella Stilo, Neolama, Twin, Otto czy Teno.

  Drugą propozycją są nowe formy metalowych balustrad, które dziś posiadają cały szereg laserowo wycinanych wzorów, takich jak np.: koła, wielokąty, elipsy, kamyki, kreski, wstęgi, prostokąty czy kropki. Balustrada typu Laser wykonana jest ze stali o grubości 8 mm. Można w niej zastosować pochwyt drewniany nakładany od góry lub mocowany do boku płyt. Pasuje do takich modeli schodów, jak np.: Monolama, Loft, Futura, Stella Stilo, Neolama, Twin, Otto czy Teno.
  7 days ago

 • Jedną z ciekawszych nowości, przewidzianych na ten rok, jest model balustrady Szkło w drewnie, łączącej materiały wykończeniowe w oczywisty, choć jednocześnie spektakularny wizualnie sposób. Balustrada posiada drewniane obramowanie oraz wypełnienie z transparentnej szyby hartowanej o grubości łącznej 8 mm. Drewniane słupki mogą mieć wymiar 60×60 lub 80×80, natomiast pochwyt drewniany – 100×40 mm. Balustrada komponuje się m.in. ze schodami Maya, które również są nowością na 2017 r. To klasyczne schody drewniane z możliwością zastosowania podstopnic.

  Jedną z ciekawszych nowości, przewidzianych na ten rok, jest model balustrady Szkło w drewnie, łączącej materiały wykończeniowe w oczywisty, choć jednocześnie spektakularny wizualnie sposób. Balustrada posiada drewniane obramowanie oraz wypełnienie z transparentnej szyby hartowanej o grubości łącznej 8 mm. Drewniane słupki mogą mieć wymiar 60×60 lub 80×80, natomiast pochwyt drewniany – 100×40 mm. Balustrada komponuje się m.in. ze schodami Maya, które również są nowością na 2017 r. To klasyczne schody drewniane z możliwością zastosowania podstopnic.
  7 days ago

 • Latarnia Barok 1, 55 x 200 cm – wykonana z płyty mdf + oświetlenie led rgb

  Latarnia Barok 1, 55 x 200 cm – wykonana z płyty mdf + oświetlenie led rgb
  2 weeks ago

 • Latarnia Barok 1, 55 x 200 cm – wykonana z płyty mdf + oświetlenie led rgb

  Latarnia Barok 1, 55 x 200 cm – wykonana z płyty mdf + oświetlenie led rgb
  2 weeks ago

 • Latarnia Barok 1, 55 x 200 cm – wykonana z płyty mdf + oświetlenie led rgb

  Latarnia Barok 1, 55 x 200 cm – wykonana z płyty mdf + oświetlenie led rgb
  2 weeks ago

 • salon nie musi być nudny. Nowoczesny sufit z oświetleniem led

  salon nie musi być nudny. Nowoczesny sufit z oświetleniem led
  2 weeks ago

 • ozdobny sufit podwieszany z oświetleniem led

  ozdobny sufit podwieszany z oświetleniem led
  2 weeks ago

 • Prosta zabudowa z płyt gk z oświetleniem led

  Prosta zabudowa z płyt gk z oświetleniem led
  2 weeks ago

 • Poręcz balustrada nowoczesny balkon szkło na balkonie

  Poręcz balustrada nowoczesny balkon szkło na balkonie
  2 weeks ago

 • Szklana balustrada na balkonie poręcz z nierdzewki

  Szklana balustrada na balkonie poręcz z nierdzewki
  2 weeks ago

 • Wykończenie schodów betonowych, wykończenie balkonu. #Schody zabiegowe

  Wykończenie schodów betonowych, wykończenie balkonu. #Schody zabiegowe
  2 weeks ago

 • Podświetlenie łóżka taśmą led, efektowne oświetlenie sypialni. Zdjęcia blog

  Podświetlenie łóżka taśmą led, efektowne oświetlenie sypialni. Zdjęcia blog
  2 weeks ago