Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym
Nowa usługa !  Katalog Firm i Ofert. Dodaj bezpłatnie swoją firmę do naszego katalogu. Zarejestruj konto użytkownika, wypełnij sekcję "Oferta biznesowa" możesz przedstawić ofertę działalności, zamieścić dane teleadresowe, zdjęcia oraz filmy. Zobacz instrukcję. | Katalog Firm | Tablica ogłoszeń |

 
Random Article


 
Co nowego?
 

tablica ogłoszeń
Wyślij wiadomość do: Krzysztof Wołczyński

dane kontaktowe ekipy budowlane 
: 68 4529452

: Lubuskie, Zielona Góra
Link do strony www

Jesteśmy firmą instalacyjno-budowlaną z Zielonej Góry z 25 letnim doświadczeniem na rynku. Proponujemy wysoko wydajne i oszczędne pompy ciepła marki Heliotherm do centralnego ogrzewania, ciepłej wody użytkowej i klimatyzacji w budynkach mieszkalnych. Pompy ciepła Heliotherm wykorzystywane są do ogrzewania, chłodzenia i podgrzewania wody w nowych i odnowionych budynkach. Pompy ciepła są także dostępne w wersji odwracalnej (ogrzewanie/chłodzenie) i z całkowitą modulacją. Firma Heliotherm od początku działalności stawia na całkowitą autonomię od innych źródeł ogrzewających. Pompy ciepła są tak projektowane, by przy odpowiednim doborze dolnego źródła ciepła, cała energia miała żródło tylko ze środowiska i napędu sprężarki. Pompa ciepła Heliotherm jest doskonałym systemem grzania budynku w zimie. Jednakże dodatkowo w lecie pompy ciepła Heliotherm zdołają zapewnić przyjemną temperaturę w pomieszczeniach poprzez chłodzenie pasywne lub aktywne.

Technologia płynnej modulacji to zaleta pomp ciepła firmy Heliotherm otwierająca kompletnie innowacyjne możliwości w technice grzewczej. Wszędzie tam, gdzie do tej pory zmienne zapotrzebowanie na energię hamowało możliwości wykorzystywania pomp ciepła, za sprawą modulacji staje się to praktyczne i rentowne. Technologia płynnej modulacji pracy pompy ciepła polega na w pełni dostosowywanych obrotach sprężarki typu Scroll. Sprzęt dostraja się do aktualnego zapotrzebowania na energię, pozwalając jeszcze bardziej zoptymalizować koszty eksploatacyjne. Dzięki elektronicznemu zaworowi rozprężnemu we wszystkich typoszeregach pompy ciepła Heliotherm rozporządzają mocą modulowaną w zakresie do 31 kW w pompach gruntowych.

Inne zalety pomp ciepła Heliotherm

Pierwszorzędny produkt znanej austriackiej marki.

Niezwykle cichy tryb pracy, z wykorzystaniem specjalnej izolacji akustycznej.

27 lat doświadczenia producenta.

Obszerna gama rodzajów dolnych źródeł ciepła: gruntowe pompy ciepła z kolektorem płaskim i z sondą głębinową, wodne pompy ciepła, powietrzne pompy ciepła.

Idealne rozwiązanie do nowych, jak i usprawnianych budynków.

Wysoka skuteczność energetyczna co zapewnia maksymalne subwencje.

Możliwe temperatury zasilania do 60 °C.

Duża żywotność i bezpieczeństwo eksploatacji.

Zdalny nadzór obiegu termodynamicznego całkowicie kontrolowany przez szereg czujników, zapewnia podwyższone bezpieczeństwo pracy i obniża koszty serwisu.

Unikalny system produkcji ciepłej wody użytkowej nie wymaga elektrycznego podgrzewu.

Globalny dostęp przez Użytkownika przez Internet lub telefon.

: zł 0.00
[ Kontakt ]
[ ]

 
whitepress promocja usługCzy wiesz, że przy pomocy narzędzia agencji Whitepress możesz w prosty sposób promować swoje usługi na wielu serwisach tematycznych. Sprawdź teraz.  

Zmień kategorię główną ogłoszeń

Szukaj ogłoszeń lokalnych wg. lokalizacji

 
Powrót ]     [ Dodaj ogłoszenie ]     [ Przeglądaj ogłoszenia ]     [ Najnowsze ogłoszenia ]


Nowa usługa !  Katalog Firm i Ofert. Dodaj bezpłatnie swoją firmę do naszego katalogu. Zarejestruj konto użytkownika, wypełnij sekcję “Oferta biznesowa” możesz przedstawić ofertę działalności, zamieścić dane teleadresowe, zdjęcia oraz filmy. Zobacz instrukcję.