Akryl uniwersalny Tytan

Akryl budowlany to wielofunkcyjny materiał, bez którego trudno wyobrazić sobie remont czy też wykończenie domu bądź mieszkania. Jak jednak wybrać akryl taki, który zachowa swoje właściwości przez długie lata i jednocześnie będzie cechował się łatwą oraz szybką aplikacją? Wśród tego typu produktów profesjonaliści wskazują na sprawdzony produkt, jakim jest akryl budowlany uniwersalny renomowanej firmy Tytan. Czy jednak rzeczywiście produkt ten spełnia wszelkie wymagania, jakie mogą mu stawiać użytkownicy, zarówno Ci wykorzystujący go w codziennej pracy, jak i początkujący amatorzy domowych remontów? Mieliśmy niedawno niepowtarzalną okazję przetestować ten zbierający niezwykle pochlebne opinie produkt – do naszej redakcji trafiła zgrabna tubka akrylu w uniwersalnym białym kolorze. Zapraszamy do przeczytania naszej szczegółowej recenzji!

Akryl uniwersalny Tytan sprzedawany jest w ergonomicznych tubkach wykonanych z solidnego plastiku o pojemności wynoszącej 310 ml. Produkt niezwykle łatwo instaluje się w specjalistycznych pistoletach, przy pomocy których można precyzyjnie zaaplikować akryl w pożądanych miejscach. Zadanie to ułatwia również dokładna, wyprofilowana końcówka, która jest dołączona do tubki. Pozwala ona również na swobodne obracanie aplikatorem w zależności od potrzeb w 360 stopniach. Po wydobyciu produktu z tubki widzimy, że akryl ma konsystencję białej, gęstej pasty o wysoce plastycznych właściwościach.

Produkt może być aplikowany na większość powszechnie stosowanych materiałów budowlanych, takich jak beton, tynki, cegła, drewno oraz bijąca rekordy popularności płyta kartonowo-gipsowa, która jest obecnie powszechnie wykorzystywana np. podczas wykonywania podwieszanych sufitów. Ogromnym atutem akrylu uniwersalnego Tytan jest jego niezwykle szybkie wysychanie, które umożliwia jego malowanie już po upływie kilkudziesięciu minut. Przy pomocy akrylu firmy Tytan można niezwykle łatwo wypełniać szczeliny i spoiny między murami a listwami przypodłogowymi, włącznikami oraz gniazdkami elektrycznymi.

Cechą charakterystyczną akrylu uniwersalnego Tytan jest jego kurczliwość kształtująca się na poziomie 10% oraz ogromna wytrzymałość termiczna – produkt jest odporny na temperatury z zakresu od minus 25 do plus 80 stopni Celsjusza, dzięki czemu może być bezpiecznie wykorzystywany zarówno do wnętrz, jak i na zewnątrz. Dodatkowo produkt cechuje się wysoką odpornością na promieniowanie UV. Akryl uniwersalny firmy Tytan świetnie sprawdza się również, jeżeli chcemy uszczelnić drzwi i okna i zabezpieczyć ościeżnice drzwiowe, futryny i ramy okienne oraz parapety. Zgodnie z zapewnieniami producenta, akryl Tytan nawet po kilku latach nie pęka i zachowuje estetyczny wygląd.

Jeżeli poszukują Państwo wielofunkcyjnego pomocnika podczas mniejszego bądź większego remontu, to zdecydowanie powinniście sięgnąć po akryl uniwersalny Tytan. Jego fenomenalne właściwości oraz niewygórowana cena sprawiają, że trudno wyobrazić sobie bez niego jakiekolwiek prace wykończeniowe. Jedyna ocena, jaką w związku z tym możemy mu wystawić, to najwyższa z możliwych dziesiątka!

Akryl uniwersalny Tytan opinie

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

W tym temacie aktualnie brak filmów do wyświetlenia

 Zobacz filmy z naszego kanału123budujemy.pl.

 Najnowsze filmy z kanału 123budujemy.pl 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl

Następny artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze publikacje