Atlas Zaprawa klejąca uelastyczniona GLE

Dzisiejszym recenzowanym produktem jest zaprawa klejąca uelastyczniona renomowanej, polskiej marki artykułów budowlanych ATLAS. Produkt o oznaczeniu GLE dystrybuowany jest w opakowaniach o masie 5 kilogramów. Przyjrzyjmy się bliżej co wyróżnia go na tle konkurencji. Zaczynajmy!

579807_1

Zaprawa klejąca uelastyczniona ATLAS GLE znajdzie swoje zastosowanie podczas przyklejania płytek o małym i średnim formacie. Świetnie sprawdzi się podczas stosowania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Nadaje się doskonale do mocowania takich okładzin jak: płytki ceramiczne, glazura, terakota, gres, mozaika, okładziny cementowe czy elementy kamienne. Środek ten może być również używany do murowania i wyrównywania powierzchni betonowych.

Jeśli chodzi o właściwości recenzowanego kleju elastycznego ATLAS GLE wykazuje on bardzo wysoką elastyczność i odporność na odkształcenia podłoża. Dzięki podniesionym parametrom roboczym zaprawę wyróżnia wydłużony czas korekty. Daje to zdecydowanie większą swobodę i wygodę podczas układania płytek. Co do właściwości technicznych recenzowanej zaprawy, jak już wyżej wspomniałem dystrybuowana jest ona w opakowaniach o masie 5 kilogramów. Produkt dzięki swej nowoczesnej formule jest niezwykle trwały i szybko wiąże. Zaprawa wykazuje właściwości mrozo i wodoodporne co zaliczyć można jako jej dodatkowy atut. Dla uzyskania pożądanego efektu zaleca się mieszać produkt w proporcjach około 1,2 litra wody na 5 kilogramów suchej mieszanki. Klej należy nanieść na podłoże gładką pacą stalową, a następnie równomiernie rozprowadzić i wyprofilować (możliwie w jednym kierunku), używając pacy ząbkowanej. Wchodzenie na okładzinę i rozpoczęcie fugowania możliwe jest po około 24 godzinach od przyklejenia płytek. Wytrzymałość użytkową zaprawa osiąga po 3 dniach.

Cenowo produkt przedstawia się niezwykle atrakcyjnie – zapłacimy za niego niewiele ponad 10 złotych. Za cenę duże brawa. Co do jakości zaprawa elastyczna ATLAS posiada bardzo dobre opinie fachowców. Zaprawa występuje również w 10 i 25 kilogramowych wariantach. W połączeniu z bardzo dobrymi parametrami pracy uzyskujemy naprawdę atrakcyjny produkt spełniający wszelkie oczekiwania ponad normę. Ocena ogólna – szóstka!

atlas-gle

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.
No valid json found
Sorry, no video's found

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl

Następny artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze publikacje