Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 


 
Co nowego?
 

Atlas Zaprawa klejąca uelastyczniona GLE

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Zaprawa klejąca uelastyczniona ATLAS GLE 5 kg
 
Producent: ATLAS
 
Klasyfikacja: zaprawy, kleje
 
Specyfikacja: opakowania: 5, 10, 25 kg
 
Materiały Budowlane:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
2 wszystkich głosów

 

Plusy


bardzo dobre parametry pracy, niska cena

Minusy


brak


Zaprawa klejąca uelastyczniona ATLAS GLE znajdzie swoje zastosowanie podczas przyklejania płytek o małym i średnim formacie. Świetnie sprawdzi się podczas stosowania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Nadaje się doskonale do mocowania takich okładzin jak: płytki ceramiczne, glazura, terakota, gres, mozaika, okładziny cementowe czy elementy kamienne. Środek ten może być również używany do murowania i wyrównywania powierzchni […]

0
Opublikowany 13 września 2015 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym recenzowanym produktem jest zaprawa klejąca uelastyczniona renomowanej, polskiej marki artykułów budowlanych ATLAS. Produkt o oznaczeniu GLE dystrybuowany jest w opakowaniach o masie 5 kilogramów. Przyjrzyjmy się bliżej co wyróżnia go na tle konkurencji. Zaczynajmy!
 

Zaprawa klejąca uelastyczniona ATLAS GLE znajdzie swoje zastosowanie podczas przyklejania płytek o małym i średnim formacie. Świetnie sprawdzi się podczas stosowania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Nadaje się doskonale do mocowania takich okładzin jak: płytki ceramiczne, glazura, terakota, gres, mozaika, okładziny cementowe czy elementy kamienne. Środek ten może być również używany do murowania i wyrównywania powierzchni betonowych.

Jeśli chodzi o właściwości recenzowanego kleju elastycznego ATLAS GLE wykazuje on bardzo wysoką elastyczność i odporność na odkształcenia podłoża. Dzięki podniesionym parametrom roboczym zaprawę wyróżnia wydłużony czas korekty. Daje to zdecydowanie większą swobodę i wygodę podczas układania płytek. Co do właściwości technicznych recenzowanej zaprawy, jak już wyżej wspomniałem dystrybuowana jest ona w opakowaniach o masie 5 kilogramów. Produkt dzięki swej nowoczesnej formule jest niezwykle trwały i szybko wiąże. Zaprawa wykazuje właściwości mrozo i wodoodporne co zaliczyć można jako jej dodatkowy atut. Dla uzyskania pożądanego efektu zaleca się mieszać produkt w proporcjach około 1,2 litra wody na 5 kilogramów suchej mieszanki. Klej należy nanieść na podłoże gładką pacą stalową, a następnie równomiernie rozprowadzić i wyprofilować (możliwie w jednym kierunku), używając pacy ząbkowanej. Wchodzenie na okładzinę i rozpoczęcie fugowania możliwe jest po około 24 godzinach od przyklejenia płytek. Wytrzymałość użytkową zaprawa osiąga po 3 dniach.

 
Cenowo produkt przedstawia się niezwykle atrakcyjnie – zapłacimy za niego niewiele ponad 10 złotych. Za cenę duże brawa. Co do jakości zaprawa elastyczna ATLAS posiada bardzo dobre opinie fachowców. Zaprawa występuje również w 10 i 25 kilogramowych wariantach. W połączeniu z bardzo dobrymi parametrami pracy uzyskujemy naprawdę atrakcyjny produkt spełniający wszelkie oczekiwania ponad normę. Ocena ogólna – szóstka!
Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Zdjęcia

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)