Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

BARWY NATURY ŚNIEŻKA Farba lateksowa do ścian i sufitów Wrzosowa dolina

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: ŚNIEŻKA Barwy Natury Wrzosowa Dolina 5L
 
Producent: ŚNIEŻKA
 
Klasyfikacja: farby, emulsje
 
Specyfikacja: wydajność: 14 m2/l, opakowanie: 5l
 
Średnia cena (zł): 80
 
Materiały Wykończeniowe:
 
Nasza ocena
7.0


Wasza ocena
2 wszystkich głosów

 

Plusy


wysoka wydajność, szybki czas schnięcia

Minusy


brak


Farba lateksowa do ścian i sufitów ŚNIEŻKA Barwy Natury znajdzie swoje zastosowanie podczas malowania tynków, podłoży betonowych, gipsowych oraz drewnianych. Produkt Wrzosowa dolina to szybkoschnąca farba emulsyjna o wysokiej wydajności i sile krycia. Jej cecha wyróżniająca na tle konkurencyjnych marek to zawarty w jej strukturze teflon, dzięki któremu powłoka jest odporna na zabrudzenia i niezwykle łatwa w […]

0
Opublikowany 16 marca 2016 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym recenzowanym produktem jest farba lateksowa do ścian i sufitów Barwy Natury renomowanej marki farb ŚNIEŻKA. Produkt, który będę dziś opisywał występuje w kolorze wrzosowa dolina i dystrybuowany jest w plastikowych wiaderkach o pojemności 5 litrów. Na łamach naszej strony pojawiały się już recenzje farb z tej serii – czy tym razem produkt uzyska naszą pozytywną rekomendację? Sprawdźmy to!
 

farba-lateksowa-do-scian-i-sufitow-barwy-natury-sniezka,main

Farba lateksowa do ścian i sufitów ŚNIEŻKA Barwy Natury znajdzie swoje zastosowanie podczas malowania tynków, podłoży betonowych, gipsowych oraz drewnianych. Produkt Wrzosowa dolina to szybkoschnąca farba emulsyjna o wysokiej wydajności i sile krycia. Jej cecha wyróżniająca na tle konkurencyjnych marek to zawarty w jej strukturze teflon, dzięki któremu powłoka jest odporna na zabrudzenia i niezwykle łatwa w czyszczeniu na mokro.

W przypadku właściwości technicznych recenzowanego produktu, jak już wyżej wspomniałem dystrybuowany jest on w opakowaniach o zawartości 5 litrów. Farbę do ścian i sufitów ŚNIEŻKA Barwy Natury możemy aplikować ręcznie przy użyciu pędzla bądź wałka lub mechanicznie – metodą natryskową. Produkt charakteryzuje się bardzo dobrą wydajnością na poziomie 14 metrów kwadratowych na litr. Dla uzyskania pożądanego efektu estetycznego zalecane jest nałożenie 2 warstw farby. Farba Wrzosowa dolina wysycha po upływie 4 godzin. Czas schnięcia w dotyku to z kolei na 120 minut. Po wyschnięciu na powierzchni uzyskujemy matowy efekt dekoracyjny. Do mycia narzędzi i rozcieńczania produktu możemy używać wody.

 
Cenowo produkt wypada całkiem korzystnie – za recenzowany 5 litrowy wariant zapłacimy niespełna 80 złotych. W połączeniu z szybkim czasem schnięcia, wysoką wydajnością i zawartym w strukturze teflonem farba ŚNIEŻKA Barwy Natury Wrzosowa dolina to produkt naprawdę godny polecenia. Ode mnie ocena ogólna za całość – piątka!

Zdjęcia

sciezka barwy natury tabela kolorów

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.

+ Slide
- Slide

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)