BARWY NATURY ŚNIEŻKA Farba lateksowa do ścian i sufitów Wrzosowa dolina

Dzisiejszym recenzowanym produktem jest farba lateksowa do ścian i sufitów Barwy Natury renomowanej marki farb ŚNIEŻKA. Produkt, który będę dziś opisywał występuje w kolorze wrzosowa dolina i dystrybuowany jest w plastikowych wiaderkach o pojemności 5 litrów. Na łamach naszej strony pojawiały się już recenzje farb z tej serii – czy tym razem produkt uzyska naszą pozytywną rekomendację? Sprawdźmy to!

farba-lateksowa-do-scian-i-sufitow-barwy-natury-sniezka,main

Farba lateksowa do ścian i sufitów ŚNIEŻKA Barwy Natury znajdzie swoje zastosowanie podczas malowania tynków, podłoży betonowych, gipsowych oraz drewnianych. Produkt Wrzosowa dolina to szybkoschnąca farba emulsyjna o wysokiej wydajności i sile krycia. Jej cecha wyróżniająca na tle konkurencyjnych marek to zawarty w jej strukturze teflon, dzięki któremu powłoka jest odporna na zabrudzenia i niezwykle łatwa w czyszczeniu na mokro.

W przypadku właściwości technicznych recenzowanego produktu, jak już wyżej wspomniałem dystrybuowany jest on w opakowaniach o zawartości 5 litrów. Farbę do ścian i sufitów ŚNIEŻKA Barwy Natury możemy aplikować ręcznie przy użyciu pędzla bądź wałka lub mechanicznie – metodą natryskową. Produkt charakteryzuje się bardzo dobrą wydajnością na poziomie 14 metrów kwadratowych na litr. Dla uzyskania pożądanego efektu estetycznego zalecane jest nałożenie 2 warstw farby. Farba Wrzosowa dolina wysycha po upływie 4 godzin. Czas schnięcia w dotyku to z kolei na 120 minut. Po wyschnięciu na powierzchni uzyskujemy matowy efekt dekoracyjny. Do mycia narzędzi i rozcieńczania produktu możemy używać wody.

Cenowo produkt wypada całkiem korzystnie – za recenzowany 5 litrowy wariant zapłacimy niespełna 80 złotych. W połączeniu z szybkim czasem schnięcia, wysoką wydajnością i zawartym w strukturze teflonem farba ŚNIEŻKA Barwy Natury Wrzosowa dolina to produkt naprawdę godny polecenia. Ode mnie ocena ogólna za całość – piątka!

sciezka barwy natury tabela kolorów

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.
No valid json found
Sorry, no video's found

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl

Następny artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze publikacje