Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 


 
Co nowego?
 

Bitumiczna masa szpachlowa DEN BRAVEN DEN BIT-U 5 kg

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: DEN BRAVEN DEN BIT-U 5 kg
 
Producent: DEN BRAVEN
 
Klasyfikacja: masy bitumiczne
 
Specyfikacja: opakowanie - 5 kg
 
Materiały Budowlane:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
1 wszystkich głosów

 

Plusy


dobre parametry, dobry stosunek jakości do ceny

Minusy


brak


Bitumiczna masa szpachlowa DEN BIT-U DEN BRAVEN swe zastosowanie znajdzie w szczególności podczas napraw dekarskich. Z powodzeniem można ją wykorzystywać również do uszczelnienia przeciwwodnego w budownictwie, uszczelniania obróbek blacharskich i ich naprawy, wykonywania miejscowych uszczelnień hydroizolacji, wyrównywania powierzchni pod hydroizolacje oraz do napraw uszkodzeń, pęcherzy, przecieków i wypełniania ubytków w starych pokryciach dachowych. Masa bitumiczna DEN BIT-U przeznaczona jest więc, […]

0
Opublikowany 20 sierpnia 2014 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym recenzowanym produktem jest bitumiczna masa szpachlowa DEN BIT-U marki DEN BRAVEN. Masa dystrybuowana jest w opakowaniach z tworzywa sztucznego o masie 5 kilogramów.
 

Bitumiczna masa szpachlowa DEN BIT-U DEN BRAVEN swe zastosowanie znajdzie w szczególności podczas napraw dekarskich. Z powodzeniem można ją wykorzystywać również do uszczelnienia przeciwwodnego w budownictwie, uszczelniania obróbek blacharskich i ich naprawy, wykonywania miejscowych uszczelnień hydroizolacji, wyrównywania powierzchni pod hydroizolacje oraz do napraw uszkodzeń, pęcherzy, przecieków i wypełniania ubytków w starych pokryciach dachowych. Masa bitumiczna DEN BIT-U przeznaczona jest więc, jak się łatwo można domyśleć, do stosowania na zewnątrz pomieszczeń.

Jeśli chodzi o stronę techniczną opisywanego produktu, występuje on w uniwersalnym kolorze czarnym. Masa posiada wiele unikatowych zalet. Jest trwale plastyczna i całkowicie odporna na działanie wody i związków organicznych zawartych w ziemi. DEN BIT-U marki DEN BRAVEN to produkt rozpuszczalnikowy zawierający włókna zbrojone. Recenzowana masa bitumiczna podobnie jak tej klasy produkty konkurencyjnych marek posiada w swej strukturze kauczuk syntetyczny. DEN BIT-U oprócz wersji 5-kilogramowej występuje również w opcjach 1 i 10 kilogramów.

 
Cena bitumicznej masy szpachlowej DEN BRAVEN DEN BIT-U w wersji 5 kilogramowej nie należy do wygórowanych i wynosi 56,70 złotych (dane ze sklepu LEROY MERLIN). Ocena ogólna – piątka.
 
Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Zdjęcia

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)