Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 


 
Co nowego?
 

Dachówka ceramiczna ROBEN Fleming

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: ROBEN Fleming
 
Producent: ROBEN
 
Klasyfikacja: pokrycie dachowe
 
Specyfikacja: długość całkowita - 44 cm, szerokość całkowita - 28 cm, uśredniona długość pokrycia - 37 cm, uśredniona szerokość pokrycia - 22 cm, liczba sztuk/m2 - 13, ilość sztuk w palecie - 240, waga całkowita palety - 850 kg, mrozoodporna, minimalny kąt nachylenia dachu - 16 stopni, zalecany kąt nachylenia dachu - 22 stopnie
 
Materiały Budowlane:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
73 wszystkich głosów

 

Plusy


mrozoodporność, niska cena

Minusy


brak


Opisywanym produktem jest dachówka ceramiczna firmy ROBEN model Fleming. Jest to falista, angobowana dachówka średzka w kolorze brązowym. Znajdzie swe zastosowanie przy pochyłym pokryciu dachowym. Produkt z uwagi na dobry stopień wentylacji jest gwarancją zdrowego i naturalnego budownictwa. achówka ROBEN Fleming jest mrozoodporna. Do pokrycia jednego metra kwadratowego dachu potrzeba 13 dachówek. Pakowane w paletach […]

1
Opublikowany 7 marca 2013 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 

Opisywanym produktem jest dachówka ceramiczna firmy ROBEN model Fleming. Jest to falista, angobowana dachówka średzka w kolorze brązowym. Znajdzie swe zastosowanie przy pochyłym pokryciu dachowym. Produkt z uwagi na dobry stopień wentylacji jest gwarancją zdrowego i naturalnego budownictwa.

D

achówka ROBEN Fleming jest mrozoodporna. Do pokrycia jednego metra kwadratowego dachu potrzeba 13 dachówek. Pakowane w paletach po 240 sztuk. Przy zastosowaniu dodatkowych zabezpieczeń możliwe jest układanie dachówki na dachach o kącie nachylenia 16°, jednak producent zaleca stosowanie jej na dachach o kącie nachylenia 22 stopni.

Produkt cechuje się niską ceną – około 3 złotych za sztukę. Ponadto decydując się na zakup dachówki ceramicznej ROBEN Fleming producent zapewnia do wyboru szeroką gamę niezbędnych dodatków ceramicznych (takich jak chociażby dachówki skrajne, kominki odpowietrzające czy gąsiory). Produkt jak najbardziej na plus! 

Zdjęcia

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

Playlista “Pokrycie dachu

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


Jeden komenatrz


  1.  
    pokrycia dachowe
    1.5

    Fabuła zbliżona każdemu, zalecam publikację

Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)