Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 


 
Co nowego?
 

Dekoral Farba akrylowa DO ŚCIAN I SUFITÓW Zapach lawendy

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Farba do ścian i sufitów Dekoral Zapach lawendy 2,5 L
 
Producent: Dekoral
 
Klasyfikacja: farby, emulsje
 
Specyfikacja: opakowanie: 2,5 l
 
Materiały Wykończeniowe:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
1 wszystkich głosów

 

Plusy


szybki czas schnięcia, bardzo dobra wydajność

Minusy


relatywnie wysoka cena


Farba akrylowa do ścian i sufitów Dekoral znajdzie swoje zastosowanie podczas ochronno-dekoracyjnego malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń. Z powodzeniem można ją wykorzystać do malowania podłoży betonowych, tynkowanych, a także tych wykonanych z płyt gipsowo-kartonowych. Jeśli chodzi o właściwości farby Dekoral jest ona ekologiczna i niezwykle wydajna. To co wyróżnia ją na tle konkurencji to trwałe kolory i unikatowa formuła umożliwiająca oddychanie […]

0
Opublikowany 11 grudnia 2015 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym recenzowanym produktem jest farba akrylowa do ścian i sufitów renomowanej polskiej marki farb i emulsji Dekoral. Produkt, który będę dziś opisywał występuje w kompozycji Zapach lawendy i dystrybuowany jest w plastikowych wiaderkach o pojemności 2,5 litra. Produkt wyróżnia się na tle konkurencji bardzo dobrą wydajnością, a także unikatowymi właściwościami. Przyjrzyjmy się bliżej prezentowanym przez niego możliwościom!
 

Farba akrylowa do ścian i sufitów Dekoral znajdzie swoje zastosowanie podczas ochronno-dekoracyjnego malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń. Z powodzeniem można ją wykorzystać do malowania podłoży betonowych, tynkowanych, a także tych wykonanych z płyt gipsowo-kartonowych. Jeśli chodzi o właściwości farby Dekoral jest ona ekologiczna i niezwykle wydajna. To co wyróżnia ją na tle konkurencji to trwałe kolory i unikatowa formuła umożliwiająca oddychanie ścian, a także doskonała przyczepność do podłoża.

W przypadku właściwości technicznych recenzowanego produktu, jak już wyżej wspomniałem dystrybuowany jest on w opakowaniach o zawartości 2,5 litra. Farbę do ścian i sufitów Dekoral można aplikować zarówno ręcznie – przy użyciu pędzla lub wałka – bądź mechanicznie metodą natryskową. Produkt charakteryzuje się wydajnością na poziomie 13 metrów kwadratowych na litr. Dla uzyskania pożądanego efektu estetycznego zaleca się aplikowanie przynajmniej 2 warstw. Farba Dekoral wyróżnia się bardzo szybkim czasem schnięcia. Drugą warstwę można nakładać po upływie 2 godzin. Po wyschnięciu na powierzchni uzyskujemy matowy efekt dekoracyjny.

 
Cenowo produkt przedstawia się umiarkowanie dobrze – za recenzowany wariant zapłacimy niespełna 39 złotych. Jeśli jednak nie przestraszy nas wyższa cena, mogę zagwarantować, że farba do ścian i sufitów Dekoral powinna spełnić wszelkie pokładane w niej oczekiwania. Ocena ogólna – piątka.
Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Zdjęcia

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl

Sprawdźmy ceny poroduktór marki Dekoral


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)