Dekoral Farba akrylowa DO ŚCIAN I SUFITÓW Zapach lawendy

Dzisiejszym recenzowanym produktem jest farba akrylowa do ścian i sufitów renomowanej polskiej marki farb i emulsji Dekoral. Produkt, który będę dziś opisywał występuje w kompozycji Zapach lawendy i dystrybuowany jest w plastikowych wiaderkach o pojemności 2,5 litra. Produkt wyróżnia się na tle konkurencji bardzo dobrą wydajnością, a także unikatowymi właściwościami. Przyjrzyjmy się bliżej prezentowanym przez niego możliwościom!

farba-akrylowa-do-scian-i-sufitow-dekoral-opinie

Farba akrylowa do ścian i sufitów Dekoral znajdzie swoje zastosowanie podczas ochronno-dekoracyjnego malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń. Z powodzeniem można ją wykorzystać do malowania podłoży betonowych, tynkowanych, a także tych wykonanych z płyt gipsowo-kartonowych. Jeśli chodzi o właściwości farby Dekoral jest ona ekologiczna i niezwykle wydajna. To co wyróżnia ją na tle konkurencji to trwałe kolory i unikatowa formuła umożliwiająca oddychanie ścian, a także doskonała przyczepność do podłoża.

W przypadku właściwości technicznych recenzowanego produktu, jak już wyżej wspomniałem dystrybuowany jest on w opakowaniach o zawartości 2,5 litra. Farbę do ścian i sufitów Dekoral można aplikować zarówno ręcznie – przy użyciu pędzla lub wałka – bądź mechanicznie metodą natryskową. Produkt charakteryzuje się wydajnością na poziomie 13 metrów kwadratowych na litr. Dla uzyskania pożądanego efektu estetycznego zaleca się aplikowanie przynajmniej 2 warstw. Farba Dekoral wyróżnia się bardzo szybkim czasem schnięcia. Drugą warstwę można nakładać po upływie 2 godzin. Po wyschnięciu na powierzchni uzyskujemy matowy efekt dekoracyjny.

Cenowo produkt przedstawia się umiarkowanie dobrze – za recenzowany wariant zapłacimy niespełna 39 złotych. Jeśli jednak nie przestraszy nas wyższa cena, mogę zagwarantować, że farba do ścian i sufitów Dekoral powinna spełnić wszelkie pokładane w niej oczekiwania. Ocena ogólna – piątka.

Dekoral-Farba-akrylowa-opinie

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.
No valid json found
Sorry, no video's found

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl

Sprawdźmy ceny poroduktór marki Dekoral

Następny artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze publikacje