Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 


 
Co nowego?
 

Drobnoziarnisty tynk mineralny Śnieżka MAGNAT STYLE Beton

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Śnieżka MAGNAT STYLE Beton 10KG
 
Producent: Śnieżka
 
Klasyfikacja: tynki, struktury
 
Specyfikacja: opakowanie: 3, 10kg, minimalna ilość warstw: 1, wydajność: 1m2/kg, zastosowanie: wewnętrzne, kolor: naturalny beton
 
Materiały Budowlane:
 
Materiały Wykończeniowe:
 
Nasza ocena
4.0


Wasza ocena
60 wszystkich głosów

 

Plusy


wysoka jakość, doskonała wydajność, łatwość aplikacji

Minusy


wysoka cena


Dekoracyjny tynk mineralny Śnieżka MAGNAT STYLE imitujący beton. Nadaje wnętrzom surowej nowoczesności. Pakowany w 10 kilogramowych opakowaniach. Łatwy w użyciu. W zależności od techniki aplikacji pozwala na uzyskanie efektów deskowania, stalowej formy, czy zwyczajnej formy gładkiego bądź litego betonu wraz z jego charakterystycznymi ubytkami i wżerami. Tynk ten jest drobnoziarnisty. Idealnie harmonizuje z metalem czy szkłem, […]

2
Opublikowany 11 marca 2013 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 

Dekoracyjny tynk mineralny Śnieżka MAGNAT STYLE imitujący beton. Nadaje wnętrzom surowej nowoczesności. Pakowany w 10 kilogramowych opakowaniach. Łatwy w użyciu. W zależności od techniki aplikacji pozwala na uzyskanie efektów deskowania, stalowej formy, czy zwyczajnej formy gładkiego bądź litego betonu wraz z jego charakterystycznymi ubytkami i wżerami. Tynk ten jest drobnoziarnisty. Idealnie harmonizuje z metalem czy szkłem, a nawet z surowym drewnem.

C

ena jaką przyjdzie nam zapłacić za opisywany produkt nie jest mała – wynosi ponad 250 złotych! Poza tym jednak produkt posiada szereg zalet takich jak odporność na zmywanie czy wysoką wydajność – wystarczy jedna warstwa by skryć całość malowanej powierzchni. Warstwy wysychają stosunkowo długo bo aż 12 godzin. Produkt do stosowania wewnątrz pomieszczeń mieszkalnych. Oprócz opakowań 10 kg dostępny jest także w 3 kilogramowych wiaderkach.

 
Pomijając wysoką cenę Śnieżki MAGNAT STYLE Beton po zakupie otrzymujemy naprawdę wysokiej klasy produkt, który po pierwsze jest bardzo łatwy w aplikacji, a po drugie idealnie wygląda na ścianie. Jako ocenę od siebie daję mu w pełni zasłużoną szóstkę!
 

ZdjęciaFilmy

Sprawdźmy ceny poroduktór marki Magnat


Jaroslaw Wejda

 


2 komentarze


  1.  
    Przemek

    Czy aplikacja takiego tynku jest łatwa dla nie-fachowca? Czy też trzeba się nieco “znać na robocie”?
  2.  
    Ania i Marcin

    wymaga sprawnej ręki ale powoli i z dokładnością amator też wykona robote.

Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)