Drobnoziarnisty tynk mineralny Śnieżka MAGNAT STYLE Beton

Dekoracyjny tynk mineralny Śnieżka MAGNAT STYLE imitujący beton. Nadaje wnętrzom surowej nowoczesności. Pakowany w 10 kilogramowych opakowaniach. Łatwy w użyciu. W zależności od techniki aplikacji pozwala na uzyskanie efektów deskowania, stalowej formy, czy zwyczajnej formy gładkiego bądź litego betonu wraz z jego charakterystycznymi ubytkami i wżerami. Tynk ten jest drobnoziarnisty. Idealnie harmonizuje z metalem czy szkłem, a nawet z surowym drewnem.

[dropcap]C[/dropcap]ena jaką przyjdzie nam zapłacić za opisywany produkt nie jest mała – wynosi ponad 250 złotych! Poza tym jednak produkt posiada szereg zalet takich jak odporność na zmywanie czy wysoką wydajność – wystarczy jedna warstwa by skryć całość malowanej powierzchni. Warstwy wysychają stosunkowo długo bo aż 12 godzin. Produkt do stosowania wewnątrz pomieszczeń mieszkalnych. Oprócz opakowań 10 kg dostępny jest także w 3 kilogramowych wiaderkach.

Pomijając wysoką cenę Śnieżki MAGNAT STYLE Beton po zakupie otrzymujemy naprawdę wysokiej klasy produkt, który po pierwsze jest bardzo łatwy w aplikacji, a po drugie idealnie wygląda na ścianie. Jako ocenę od siebie daję mu w pełni zasłużoną szóstkę!

Sprawdźmy ceny poroduktór marki Magnat

Następny artykuł

Komentarze 2

  1. Przemek says:

    Czy aplikacja takiego tynku jest łatwa dla nie-fachowca? Czy też trzeba się nieco „znać na robocie”?

  2. Ania i Marcin says:

    wymaga sprawnej ręki ale powoli i z dokładnością amator też wykona robote.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze publikacje