Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 


 
Co nowego?
 

Dulux farba do wnętrz. Kolory Świata

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Farba Dulux kolory Świata
 
Producent: Dulux
 
Klasyfikacja: Farby do wnętrz
 
Specyfikacja: Puszka 2,5l
 
Materiały Wykończeniowe:
 
Nasza ocena
4.0


Wasza ocena
61 wszystkich głosów

 

Plusy


Duży wybór kolorów

Minusy


Negatywne opinie wśród internautów


Współczesne wnętrza przestały być smutnymi pokojami, które wyglądały jakby były dziełem wyobraźni jednej osoby. Powszechna szarzyzna, zachowawczość, niechęć do podejmowania kolorystycznego ryzyka – to wszystko cechy wnętrz znanych nam ze zdjęć rodziców i dziadków. Dziś każdy z naszych pokoi ma szansę na zyskanie charakteru, może w pełni oddawać charakter właściciela i dostroić się do jego […]

2
Opublikowany 29 marca 2013 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 

Współczesne wnętrza przestały być smutnymi pokojami, które wyglądały jakby były dziełem wyobraźni jednej osoby. Powszechna szarzyzna, zachowawczość, niechęć do podejmowania kolorystycznego ryzyka – to wszystko cechy wnętrz znanych nam ze zdjęć rodziców i dziadków. Dziś każdy z naszych pokoi ma szansę na zyskanie charakteru, może w pełni oddawać charakter właściciela i dostroić się do jego usposobienia.

 

Taką niepowtarzalną szansę na odmianę naszego surowego, nudnego i nierzadko nudnego pokoju dają farby Dulux z serii Kolory Świata. Ja miałam dość pomieszczeń, których białe ściany po kilku latach stawały się szarawe, a jeszcze wcześniej nosiły znamiona użytkowania, bo przecież nietrudno oprzeć się o ścianę brudnymi rękoma, czy zawadzić o nią jakimś brudzącym przedmiotem.

 

Poza tym dorastające dzieci zaczęły wyrażać soje zdanie na temat swoich ulubionych barw i bardzo chciałam, aby ich upodobania znalazły odzwierciedlenie w aranżacji ich pokoi.


Skuszona pozytywnymi opiniami o producencie farb Dulu sięgnęłam po ich ofertę. Tak trafiłam na paletę nazwaną „Kolory Świata”. Dulux Colours of the World (Kolory Świata) to  emulsje lateksowe przeznaczone do pokrywania ścian i sufitów. Ten rodzaj farby jest  przeznaczony do dekoracyjnego i ochronnego malowania ścian oraz sufitów wewnątrz naszego domu.

Poza tym, farba może być stosowana na tynki (cementowe i cementowo-wapienne), a także  podłoża gipsowe, płyty kartonowo-gipsowe, tapety papierowe oraz te z włókna szklanego. To, co była dla mnie, zwolennika rozwiązań przyjaznych środowisku, to fakt, że powłoka farby Dulux  jest paroprzepuszczalna, a zatem umożliwia ścianom oddychanie. Ponadto okazało się, że farba ma odpowiednią dla malarzy-laików strukturę, która sprawia, że farba nie chlapie przy malowaniu.

 

Dulux bardzo dobrze pokrył wszystkie ściany mojego mieszkania, najpewniej jest ot zasługa intensywnych pigmentów ( formuła Pigment Pro). Producent obiecuje także trwałość koloru (co będzie możliwe do zweryfikowania za kilka lat) i odporność na zmywanie.

 

Jednak, to co najistotniejsze dla dzieci: farba jest dostępna aż w 72 kolorach inspirowanych najpiękniejszymi zakątkami świata. I tak najmłodsza pociecha odpoczywa przy „egzotycznym curry”, a dorastający chłopiec – dla uspokojenia nerwów – dostał do dyspozycji pomieszczenie o „zielonym tarasach”.

Zdjęcia

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl

Sprawdźmy ceny poroduktór marki Dulux


Monika Masiul

 
Uwielbiam pisać, tworzyć dla Państwa teksty.. nie są one zwyczajne. Są unikatowe.. To moja pasja.. To moja misja..


2 komentarze


 1.  
  nauka jazdy tvn 7 online news
  2.5

  Nie jestem aż takim Internet maniakiem jesli mam być szczera, jednak
  twój blog jest tak wciągające i w istocie bez trudu się je czyta,
  że nie mogłam sie oderwać.Faktycznie przytulnie:), tak trzymać!.
  Wielkie dziękiza wyśmienitą lekturę.
 2.  
  pompy ciepła

  Nie jestem aż takim online czytelnikiem:) jesli mam być szczera, niemniej jednak twoje forum jest tak wciągające i rzeczywiście bez
  trudu się je czyta, że nie mogłam sie oderwać.Istotnie przytulnie:
  ), tak trzymać!. Wielkie dziękiza znakomitą
  lekturę.

Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)