Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

Emalia akrylowa do drewna i metalu LuxDecor mat śnieżna biel

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Emalia akrylowa do drewna i metalu LuxDecor mat śnieżna biel 400 ml
 
Producent: LuxDecor
 
Klasyfikacja: emalie, farby
 
Specyfikacja: opakowania: 400, 750 ml
 
Materiały Wykończeniowe:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
1 wszystkich głosów

 

Plusy


wysoka wydajność, doskonałe krycie, dobra przyczepność do podłoża, korzystna cena

Minusy


brak


Emalia akrylowa do drewna i metalu LuxDecor znajdzie swoje zastosowanie podczas dekoracji i renowacji drewna, materiałów drewnopodobnych, gipsu i betonu. Ponadto doskonale nadaje się do malowania powierzchni metalowych, uprzednio zagruntowanych farbą antykorozyjną. Świetnie sprawdzi się podczas malowania takich elementów jak lamperie, boazerie, fronty i lamówki mebli, okna czy drzwi. Wykorzystać ją można zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz […]

5
Opublikowany 9 grudnia 2015 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym recenzowanym produktem jest emalia akrylowa firmy LuxDecor przeznaczona do malowania powierzchni metalowych i drewnianych. Produkt, którym dziś będę się zajmował występuje w kolorze śnieżna biel i dystrybuowany jest w puszkach o pojemności 400 mililitrów. Sprawdźmy czym wyróżnia się recenzowany produkt na tle konkurencji. Zaczynajmy recenzję!
 

Emalia akrylowa do drewna i metalu LuxDecor

Emalia akrylowa do drewna i metalu LuxDecor znajdzie swoje zastosowanie podczas dekoracji i renowacji drewna, materiałów drewnopodobnych, gipsu i betonu. Ponadto doskonale nadaje się do malowania powierzchni metalowych, uprzednio zagruntowanych farbą antykorozyjną. Świetnie sprawdzi się podczas malowania takich elementów jak lamperie, boazerie, fronty i lamówki mebli, okna czy drzwi. Wykorzystać ją można zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń.

Jeśli chodzi o właściwości recenzowanej emalii do drewna i metalu LuxDecor jest ona farbą o matowym efekcie dekoracyjnym. Produkt odróżnia się od konkurencji wysoką wydajnością, doskonałym kryciem i bardzo dobrą przyczepnością do podłoża. W przypadku parametrów technicznych recenzowanej emalii, jak już wyżej wspomniałem dystrybuowana jest ona w opakowaniach o pojemności 400 mililitrów. Farbę zaleca się aplikować ręcznie przy użyciu pędzla lub wałka – nie ma możliwości nakładania jej metodą natryskową. Przed przystąpieniem do malowania należy dokładnie oczyścić, a następnie zagruntować powierzchnię. Farba LuxDecor charakteryzuje się wydajnością na poziomie 14 metrów kwadratowych na jeden litr farby. Dla uzyskania pożądanego efektu dekoracyjnego zaleca się zastosowanie 2 warstw. Emalia LuxDecor jest bardzo przyjazna środowisku. Jako rozcieńczalnika można użyć wody. Do powtórnego malowania przystąpić możemy po upływie 4 godzin. Całkowity czas schnięcia nowo malowanej powłoki wynosi 24 godziny.

 
Cenowo produkt prezentuje się korzystnie – za recenzowany wariant zapłacimy niespełna 10 złotych. W sprzedaży dostępna jest również większa 750 mililitrowa puszka w cenie 19,99 złotych. Produkt cieszy się dobrymi opiniami fachowców, dlatego też za całokształt wystawiam mu najwyższą ocenę – piętkę. 
Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Zdjęcia

LuxDecor-mat-opinie

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.

+ Slide
- Slide

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


5 komentarzy


 1.  
  123budujemy.pl

  Emalia akrylowa do drewna i metalu LuxDecor mat śnieżna biel: Dzisiejszym recenzowanym… https://t.co/B0vCmBpHYz
 2.  
  Menn

  Farba gorzej niż do zupy. Krycie fatalne.
 3.  
  Adalbertus

  Farba fatalna. Kryje bardzo źle i do tego jak się maluje wałkiem strasznie pieni się. Piany nie daje się zlikwidować. Kupiłem pare puszek i wszystko można wyrzucić. Jak by był w niej płyn do mycia naczyń. Nigdy z czymś takim nie spotkałem się. Skandal, że coś takiego jest dopuszczone do handlu. Zdecydowanie nie polecam.
 4.  
  Andrzej

  Farba pieni się strasznie przy malowaniu wałkiem i słabo kryje. Beznadziejna
 5.  
  Andrzej

  Farba pieni się przy malowaniu wałkiem i słabo kryje. Nie polecam

Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)