Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

Emulsja Atlas UNI-GRUNT

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Atlas UNI-GRUNT 5Kg
 
Producent: Atlas
 
Klasyfikacja: emulsje, impregnaty
 
Specyfikacja: opakowanie: 5kg, przeznaczenie: do powierzchni betonowych, cementowych, wapienno-piaskowych i różnego rodzaju płyt i tynków
 
Materiały Wykończeniowe:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
6 wszystkich głosów

 

Plusy


niemal bezwonny, przyjazny dla środowiska, prosty w użyciu produkt wysokiej jakości

Minusy


cena wyższa niż u konkurencji


Opisywany produkt to emulsja UNI-GRUNT renomowanej, polskiej marki Atlas (w tym wariancie w opakowaniu 5kg). Jest to impregnat zalecany do gruntowania, ale także wzmacniania wszelkich nadmiernie nasiąkliwych powierzchni, jak również tych nadmiernie chłonnych i osłabionych. Przeznaczony do stosowania na gruntach betonowych i gazobetonowych, płytach kartonowo-gipsowych, gipsowych i cementowych, gruntach wapienno-piaskowych, surowych powierzchniach z cegieł bądź […]

4
Opublikowany 16 marca 2013 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 

Opisywany produkt to emulsja UNI-GRUNT renomowanej, polskiej marki Atlas (w tym wariancie w opakowaniu 5kg). Jest to impregnat zalecany do gruntowania, ale także wzmacniania wszelkich nadmiernie nasiąkliwych powierzchni, jak również tych nadmiernie chłonnych i osłabionych. Przeznaczony do stosowania na gruntach betonowych i gazobetonowych, płytach kartonowo-gipsowych, gipsowych i cementowych, gruntach wapienno-piaskowych, surowych powierzchniach z cegieł bądź bloczków, a także na wszelkiego rodzaju tynkach.

Produkt firmy Atlas posiada bardzo korzystną cenę (choć niewiele wyższą niż za tego samego typu produkt u konkurencyjnych firm) – niewiele ponad 30 złotych.
D

o największych zalet tej emulsji należą łatwość rozprowadzania i szybkość wysychania. Ponadto produkt posiada działanie wzmacniające tynki i gładzie gipsowe.  W opiniach na forach chwalona jest przede wszystkim za wydajność i wysoką jakość. Pozwoliłem sobie kilka z nich przytoczyć:

atlas unigrunt

 
jermach72

Nie jestem zawodowym budowlańcem ale znam się na tym bo wszystko w domu robię sam.Gruntu firmy atlas ostatnio używałem w pokoju który był wcześniej prze-szpachlowany gładziom.Dzięki użyciu tego gruntu gładź stała się mocniejsza i przy malowaniu zużyło się o połowę mniej farby.Atlas Uni-GRUNT ma wiele zastosowań,wzmacnia np.stare,kruche tynki.

 
spree84

Pomimo tego, że jest nawet dwukrotnie droższy od najtańszych gruntów, przewyższa je znacznie jakością. Do jego zalet można zaliczyć szybkość schnięcia, dużą wydajność (jeden grunt spokojnie starczył mi na trzy pokoje i przedpokój) oraz to, że dobrze rozprowadza się po gruntowanych powierzchniach i nie wydaje niepożądanych zapachów. Uni-grunt można stosować z powodzeniem nie tylko do gruntowania przed malowanie czy kładzeniem płytek, ale również do rozcieńczania farby, zwiększając tym samym jej odporność. Jednym słowem polecam.

 
J

ak więc widać produkt Atlas UNI-GRUNT dzięki szeregowi swoich zalet zyskał doskonałą renomę wśród kupujących. Osobiście również gorąco polecam ten produkt – korzystałem z niego podczas przygotowywania podłoża do malowania ścian w sypialni. Spisał się na medal!

 
 

Zdjęcia

jaki polecacie grunt

Atlas Unigrunt 5l

jaki najlepszy grunt

Atlas unigrunt

Filmy

aktualnie brak

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


4 komentarze


 1.  
  Ania i Marcin

  Taka ciekawostka, a wiecie że grunt ma tylko 12 miesięcy okresy przydatności ? ha ja też byłem zaskoczony… sprawdzajcie daty na opakowaniach, uwaga na oszustów którzy potrafią przykleić nową datę produkcji.
 2.  
  ERR

  UniGrunt Atlasa nie śmierdzi? Niezła reklama. Wali okropnie jajem. Są grunty takiej samej jakości 30% tańsze.
 3.  
  Th

  Witam pomalowane ścianę unigruntem i się okazało ze śmierdzi sikami!!!!
  I nie wiem co teraz zrobić z tym smrodem

Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)