Emulsja Atlas UNI-GRUNT

Opisywany produkt to emulsja UNI-GRUNT renomowanej, polskiej marki Atlas (w tym wariancie w opakowaniu 5kg). Jest to impregnat zalecany do gruntowania, ale także wzmacniania wszelkich nadmiernie nasiąkliwych powierzchni, jak również tych nadmiernie chłonnych i osłabionych. Przeznaczony do stosowania na gruntach betonowych i gazobetonowych, płytach kartonowo-gipsowych, gipsowych i cementowych, gruntach wapienno-piaskowych, surowych powierzchniach z cegieł bądź bloczków, a także na wszelkiego rodzaju tynkach.

Produkt firmy Atlas posiada bardzo korzystną cenę (choć niewiele wyższą niż za tego samego typu produkt u konkurencyjnych firm) – niewiele ponad 30 złotych.

[dropcap]D[/dropcap]o największych zalet tej emulsji należą łatwość rozprowadzania i szybkość wysychania. Ponadto produkt posiada działanie wzmacniające tynki i gładzie gipsowe.  W opiniach na forach chwalona jest przede wszystkim za wydajność i wysoką jakość. Pozwoliłem sobie kilka z nich przytoczyć:

atlas unigrunt

[dropcap]jermach72[/dropcap]

Nie jestem zawodowym budowlańcem ale znam się na tym bo wszystko w domu robię sam.Gruntu firmy atlas ostatnio używałem w pokoju który był wcześniej prze-szpachlowany gładziom.Dzięki użyciu tego gruntu gładź stała się mocniejsza i przy malowaniu zużyło się o połowę mniej farby.Atlas Uni-GRUNT ma wiele zastosowań,wzmacnia np.stare,kruche tynki.

[dropcap]spree84[/dropcap]

Pomimo tego, że jest nawet dwukrotnie droższy od najtańszych gruntów, przewyższa je znacznie jakością. Do jego zalet można zaliczyć szybkość schnięcia, dużą wydajność (jeden grunt spokojnie starczył mi na trzy pokoje i przedpokój) oraz to, że dobrze rozprowadza się po gruntowanych powierzchniach i nie wydaje niepożądanych zapachów. Uni-grunt można stosować z powodzeniem nie tylko do gruntowania przed malowanie czy kładzeniem płytek, ale również do rozcieńczania farby, zwiększając tym samym jej odporność. Jednym słowem polecam.

[dropcap]J[/dropcap]ak więc widać produkt Atlas UNI-GRUNT dzięki szeregowi swoich zalet zyskał doskonałą renomę wśród kupujących. Osobiście również gorąco polecam ten produkt – korzystałem z niego podczas przygotowywania podłoża do malowania ścian w sypialni. Spisał się na medal!

jaki polecacie grunt
Atlas Unigrunt 5l
jaki najlepszy grunt
Atlas unigrunt


aktualnie brak

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl

Następny artykuł

Komentarze 4

 1. Ania i Marcin says:

  Taka ciekawostka, a wiecie że grunt ma tylko 12 miesięcy okresy przydatności ? ha ja też byłem zaskoczony… sprawdzajcie daty na opakowaniach, uwaga na oszustów którzy potrafią przykleić nową datę produkcji.

 2. ERR says:

  UniGrunt Atlasa nie śmierdzi? Niezła reklama. Wali okropnie jajem. Są grunty takiej samej jakości 30% tańsze.

 3. Th says:

  Witam pomalowane ścianę unigruntem i się okazało ze śmierdzi sikami!!!!
  I nie wiem co teraz zrobić z tym smrodem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze publikacje