Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 


 
Co nowego?
 

Emulsja ŚNIEŻKA Barwy Natury wiosenna łąka

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: ŚNIEŻKA Barwy Natury wiosenna łąka 2,5 L
 
Producent: ŚNIEŻKA
 
Klasyfikacja: emulsje
 
Specyfikacja: opakowanie: 2,5 l, wydajność: 14m2/l
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
1 wszystkich głosów

 

Plusy


wysoka wydajność, bogata paleta barw, niska cena

Minusy


brak


Emulsja ŚNIEŻKA Barwy Natury jest matową, lateksową farbą przeznaczoną do stosowania wewnątrz budynków. Przy jej użyciu można pokrywać różne rodzaje powierzchni, zapewniając przy tym wysoką siłę krycia i łatwość aplikacji. Produkt zapewnia oddychanie ścian, a dodatkowo jest odporny na szorowanie i wielokrotne zmywanie. Środek charakteryzuje się także głęboką i niezwykle intensywną gamą kolorów nieporównywalną z konkurencyjnymi markami […]

0
Opublikowany 23 sierpnia 2015 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym recenzowanym produktem jest dekoracyjna emulsja renomowanej, polskiej marki ŚNIEŻKA – produkt z pochodzi z linii farb Barwy Natury, zaś opisywany wariant to wiosenna łąka. Produkt dystrybuowany jest w formie 2,5 oraz 5 litrowych opakowań (tutaj 2,5 litra). Czy jej zakup się opłaca? Przyjrzymy się jej naszą redakcyjną lupą. Zaczynajmy recenzję!

 

Emulsja ŚNIEŻKA Barwy Natury jest matową, lateksową farbą przeznaczoną do stosowania wewnątrz budynków. Przy jej użyciu można pokrywać różne rodzaje powierzchni, zapewniając przy tym wysoką siłę krycia i łatwość aplikacji. Produkt zapewnia oddychanie ścian, a dodatkowo jest odporny na szorowanie i wielokrotne zmywanie. Środek charakteryzuje się także głęboką i niezwykle intensywną gamą kolorów nieporównywalną z konkurencyjnymi markami farb tego typu.

W przypadku stron technicznych recenzowanej farby, jak już wcześniej nadmieniłem dystrybuowana jest ona w 2,5 litrowych opakowaniach Średnia wydajność emulsji ŚNIEŻKA Barwy Natury wynosi 14 metrów kwadratowych powierzchni na jeden litr farby. Farba jest szczególnie polecana do dekoracyjno-ochronnego malowania tynków wapiennych, cementowo-wapiennych, podłoży gipsowych, betonowych, cementowych, cegły, kamienia, płyt gipsowo-kartonowych jak również powierzchnidrewnianych i drewnopochodnych. Jeśli chodzi o czas schnięcia poszczególnych warstw farby sytuacja przedstawia się następująco: schnięcie powierzchniowe emulsji ŚNIEŻKA Barwy Natury uzyskać można po upływie 2 godzin, całkowite schnięcie pojedynczej warstwy to z kolei 4 godziny. Do uzyskania pożądanego efektu dekoracyjnego zaleca się zastosowanie dwóch warstw farby. Emulsję można aplikować zarówno ręcznie przy użyciu pędzla lub wałka, jak też mechanicznie, metodą natryskową. Jako rozpuszczalnika do mycia narzędzi można używać wody. Produkt posiada 12 miesięczną gwarancję producenta.

 
Cena produktu ŚNIEŻKA Barwy Natury zasługuje na pochwałę. Opisywany wariant farby wiosenna łąka o pojemności 2,5 litrów to średni koszt 38 złotych. Gorąco polecam zakup tego produktu. Ocena ogólna – piątka!
 
Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Zdjęcia

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)