Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

Farba akrylowa Farby z Motylkiem biała 10 l

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Farby z Motylkiem farba akrylowa 10 L biała
 
Producent: Farby z Motylkiem
 
Klasyfikacja: farby, emulsje
 
Specyfikacja: opakowanie: 10 l
 
Materiały Wykończeniowe:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
9 wszystkich głosów

 

Plusy


dobre krycie już przy pierwszej warstwie, dobra cena, polski produkt

Minusy


brak


Opisywany produkt firmy Farby z Motylkiem to farba akrylowa przeznaczona do dekoracyjnego i ochronnego malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń. Na malowanej powierzchni tworzy matowy efekt dekoracyjny. Może być stosowana na tynki, podłoża gipsowe, płyty kartonowo-gipsowe, tapety papierowe i powierzchnie wykonane z włókna szklanego. Ponadto farba świetnie zdaje rezultat podczas renowacji starych wymalowań. Farba akrylowa marki Farby z Motylkiem dystrybuowana jest, […]

2
Opublikowany 4 stycznia 2015 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym opisywanym produktem jest akrylowa farba polskiej marki Farby z Motylkiem, w kolorze białym, dystrybuowana w plastikowych wiaderkach o pojemności 10 litrów. Przy jej użyciu możemy stworzyć piękne, matowe i w pełni zmywalne wykończenie ścian wewnętrznych i sufitów.
 

Opisywany produkt firmy Farby z Motylkiem to farba akrylowa przeznaczona do dekoracyjnego i ochronnego malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń. Na malowanej powierzchni tworzy matowy efekt dekoracyjny. Może być stosowana na tynki, podłoża gipsowe, płyty kartonowo-gipsowe, tapety papierowe i powierzchnie wykonane z włókna szklanego. Ponadto farba świetnie zdaje rezultat podczas renowacji starych wymalowań.

728497

Farba akrylowa marki Farby z Motylkiem dystrybuowana jest, jak wyżej wspomniałem, w białym odcieniu. Jeśli chodzi o aspekty techniczne opisywanej farby to cechuje się ona średnią wydajnością rzędu 12,5 metrów kwadratowych na litr przy zastosowaniu jednej warstwy. Jedno wiaderko wystarcza na pomalowanie 125 metrów kwadratowych powierzchni. Należy jednak pamiętać, że sama wydajność uzależniona jest w dużej mierze od chłonności podłoża oraz samej metody nakładania farby. Aplikować ją możemy na trzy sposoby: wałkiem lub pędzlem ręcznie bądź też mechanicznie poprzez wykorzystanie metody natryskowej. W zależności od chłonności podłoża wymagane jest nałożenie od jednej do dwóch warstw farby dla uzyskania pożądanego efektu wizualnego. Malowane powierzchnie powinny być czyste, suche i odpylone. Chłonne podłoża należy zagruntować.Jako rozcieńczalnik stosować wodę.

 
Farby z Motylkiem to polski produkt mogący śmiało konkurować jakością z zagranicznymi, renomowanymi markami. Opisywany wariant 10 litrowy kosztować nas będzie około 70 złotych. Jak za tak duży wariant cenę można uznać za bardzo korzystną. W sprzedaży dostępne są również opcje 1, 3 i 5 litrowe – każda z nich jest zróżnicowana od siebie cenowo średnio o 15-20 złotych. Ocena ogólna – piątka.
 
Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Zdjęcia

farba biała akrylowa do ściany i sufitu farby z motylkiem opinie

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.

+ Slide
- Slide

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


2 komentarze


  1.  


  2.  
    Erazm

    Super farba. Najbielsza z najbielszych.

Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)