Farba akrylowa do ścian i sufitów Śnieżka Zacieki – Plamy

Malowanie ścian podczas domowego remontu może niekiedy stać się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza jeżeli na naszych ścianach z biegiem czasu pojawiło się sporo plam czy też zacieków różnego pochodzenia. Bardzo istotna wówczas staje się kwestia wyboru odpowiedniej farby, która ma za zadanie ujednolicić malowaną powierzchnię i zakryć niepożądane plamy.

Jedną z bardziej popularnych farb tego typu na polskim rynku jest akrylowa farba do ścian i sufitów firmy Śnieżka Zacieki – Plamy. Kiedy w nasze ręce trafiła puszka tejże farby o pojemności 1 litra w uniwersalnym białym kolorze, mieliśmy okazję poddać ją naszym rzetelnym i kompleksowym testom. Czy ta propozycja firmy Śnieżka sprostała naszym dość wysokim oczekiwaniom? Serdecznie zapraszamy do przeczytania dalszego ciągu recenzji.

Farba akrylowa do plam i zacieków firmy Śnieżka może być używana zarówno jako farba nawierzchniowa, czyli produkt do finalnego malowania ścian na kolor biały, jak również jako farba podkładowa przed nałożeniem farby w pożądanym przez nas kolorze. Producent podaje informację, iż produkt ten może być z powodzeniem stosowany na wielu rodzajach podłoża, takich jak tradycyjne tynki cementowo-wapienne, beton, gips czy też coraz powszechniej występujące w polskich domach płyty kartonowo-gipsowe. Farba akrylowa do plam i zacieków może być nakładana na ściany i sufity przy użyciu tradycyjnych metod, czyli wałka bądź odpowiedniego pędzla, ale produkt świetnie współpracuje również z różnego rodzaju pistoletami natryskowymi, które znacząco skracają czas malowania.

Jeżeli chodzi o rodzaje plam, z jakimi radzi sobie farba firmy Śnieżka, to jesteśmy naprawdę pod wrażeniem jej szerokiego spektrum działania. Produkt perfekcyjnie zakrywa różnego rodzaju zacieki wodne, pozostałości sadzy, nikotyny, rdzy, olejów oraz innych tłuszczy. Producent zapewnia, że podwójna warstwa farby doskonale zakryje wszelkie plamy i zacieki, co jest rzeczywiście zgodne z prawdą – dwie warstwy produktu zapewniają idealne krycie oraz śnieżnobiały kolor na każdej powierzchni. Farba zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji dzięki obecności innowacyjnych komponentów grzybobójczych, które skutecznie zwalczają ogniska pleśni i grzybów oraz zapobiegają powstawaniu nieestetycznych nalotów i wykwitów. Produkt posiada gęstą, zawiesistą konsystencję, która znacznie ułatwia jego aplikację, zapobiegając tym samym tworzeniu się smug oraz zacieków. Farba nie posiada również drażniącego, typowego dla produktów tego typu, syntetycznego zapachu, co również stanowi jej ogromny atut.

Reasumując, farba akrylowa firmy Śnieżka do plam i zacieków doskonale sprawdziła się nawet na trudnych, mocno poplamionych powierzchniach. Zdecydowanie polecamy ten produkt wszystkim osobom zmagającym się z trudnymi plamami na ścianach i sufitach!

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

 zobacz pozostałe zobacz również filmy naszego autorstwa.

 Najnowsze filmy z kanału 123budujemy.pl 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl

Następny artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze publikacje