Farba ceramiczna do ścian i sufitów MAGNAT CERAMIC

Dzisiejszym recenzowanym produktem jest farba ceramiczna marki MAGNAT z linii CERAMIC przeznaczona do malowania powierzchni ścian i sufitów. Opisywany wariant to puszka o pojemności 2,5 litra w kolorze biały diament. Sprawdźmy czym recenzowana emulsja wyróżnia się na tle konkurencji. Zaczynajmy!

farba-ceramiczna-do-scian-i-sufitow-ceramic-magnat-opinie

Farba ceramiczna MAGNAT CERAMIC znajdzie swoje zastosowanie podczas dekoracyjno-ochronnego malowania ścian i sufitów cementowych, cementowo-wapiennych, gipsowych, gipsowo-kartonowych oraz powierzchni wykonanych z tapet z włókna szklanego. MAGNAT CERAMIC może być również stosowany na podłożach drewnianych, drewnopochodnych i metalowych. Farba szczególnie polecana jest do stosowania w pomieszczeniach mieszkalnych, w budynkach służby zdrowia oraz w budynkach oświaty, a także w pomieszczeniach przeznaczonych do przechowywania produktów żywnościowych. Produkt nadaje się wyłącznie do stosowania wewnątrz pomieszczeń.

Jeśli chodzi o właściwości recenzowanej farby MAGNAT CERAMIC jest to produkt o matowym efekcie dekoracyjnym. Zaleca się aplikować go ręcznie przy użyciu pędzla lub wałka, bądź mechanicznie, metodą natryskową. Przed przystąpieniem do malowania należy dokładnie oczyścić, a następnie zagruntować powierzchnię. Farba MAGNAT charakteryzuje się wydajnością na poziomie do 14 metrów kwadratowych na jeden litr farby. Dla uzyskania pożądanego efektu dekoracyjnego zaleca się zastosowanie 2 warstw. Farby CERAMIC od konkurencji odróżniają się tym, że są plamoodporne, odporne na środki dezynfekujące, a ponadto posiadają najwyższą klasę odporności na szorowanie. MAGNAT CERAMIC nie chlapie podczas malowania i zapewnia doskonałe krycie i wydajność. Produkt jest też przyjazny dla środowiska. Jako rozcieńczalnika można używać wody. Do powtórnego malowania przystąpić możemy po upływie godziny. Całkowity czas schnięcia nowo malowanej powłoki wynosi zaledwie od 2 do 4 godzin.

farba-ceramiczna-do-scian-i-sufitow-ceramic-magnat

Cenowo produkt prezentuje się gorzej w porównaniu do konkurencji – zapłacimy za niego około 70 złotych. W sprzedaży dostępne są też większe warianty objętościowe. Farba MAGNAT charakteryzuje się wysoką wydajnością przez co cieszy się dużym uznaniem fachowców. Wystawiam za produkt 8 punktów na 10. 

Zapraszam do komentowania wpisu i własnej oceny produktu.

farba magnat ceramic opinie

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

 zobacz też filmy naszego autorstwa.
No valid json found
Sorry, no video's found

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl

Sprawdźmy ceny poroduktór marki Magnat

Następny artykuł

Komentarze 1

  1. sa says:

    jak można nazywać opis ze strony producenta recenzją?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze publikacje