Farba lateksowa Beckers Vaggfarg Colour caffe latte 2,5 l

Dzisiejszym recenzowanym produktem jest matowa lateksowa emulsja marki Beckers z linii Vaggfarg Colour. Opisywany model to Caffe Latte w wariancie 2,5 litrowym. Farby Beckers dystrybuowane są również w puszkach o większych pojemnościach – 5 i 10 litrowych.

722932-vaggfarg-colour-caffe-latte-25-l

Beckers Vaggfarg Colour Caffe Latte jest wodorozcieńczalną farbą lateksową o wysokiej jakości. Produkt znajdzie swoje zastosowanie podczas malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń mieszkalnych, biurowych i innych lokali o użyteczności publicznej. Farba pozwala na uzyskanie głebokiej matowej powłoki w kolorze kawy z mlekiem. Beckers Vaggfarg Colour charakteryzuje się bardzo dobrymi parametrami i co ważne jest farbą zmywalną. Produkt nadaje się zarówno do aplikacji ręcznej, jak i maszynowej. Powłoka farby jest tiksotropowa i paroprzepuszczalna. Przed rozpoczęciem prac malarskich powinniśmy dokładnie wymieszać farbę, a ściany przeznaczone do malowania należy oczyścić, odpylić i zmyć wodą. Chłonne podłoża należy zagruntować. Sama emulsja również jest wodorozcieńczalna.

[dropcap]W[/dropcap]arto wspomnieć pokrótce o aspektach technicznych opisywanego produktu. Farba Beckers charakteryzuje się najwyższą wydajnością na rynku rzędu 16 metrów kwadratowych na litr. Zaleca się nakładanie 2 warstw w odstępie 4 godzin. Oprócz zastosowań podanych w pierwszej części recenzji emulsja Vaggard Colour nadaje się również do malowania płyt kartonowo-gipsowych, tynków cementowo-wapiennych, podłoży betonowych oraz renowacji starych wymalowań. Produkt jest bardzo przyjazny dla środowiska. Farba Beckers jest bezwonna. Przy przechowywaniu w suchych warunkach produkt zachowuje swoją przydatność do użycia przez 24 miesiące.

Cena farby Beckers jest horrendalnie wysoka – opakowanie 2,5 litrowe kosztuje niespełna 60 złotych! Widać, że płacimy tu za markę, a nie za produkt. Oprócz wysokiej ceny uzyskujemy również niezwykle wysoką… jakość. Produkt doskonale radzi sobie z zamierzonymi mu zadaniami, zaś wydajność farby na poziomie 16 m2/litr zasługuje na brawa. Ocena ogólna – piątka.

Zapraszam do komentowania wpisu i własnej oceny produktu!


backers vaggfarg-colour-caffe-latte-25-l

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl

Następny artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze publikacje