Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

Farba lateksowa Beckers Vaggfarg Colour caffe latte 2,5 l

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Beckers Vaggfarg Colour Caffe Latte - 2,5L
 
Producent: Beckers
 
Klasyfikacja: farby, emulsje
 
Specyfikacja: opakowanie: 2,5l
 
Materiały Wykończeniowe:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
16 wszystkich głosów

 

Plusy


wysoka wydajność, doskonałe właściwości

Minusy


drastycznie wysoka cena


Beckers Vaggfarg Colour Caffe Latte jest wodorozcieńczalną farbą lateksową o wysokiej jakości. Produkt znajdzie swoje zastosowanie podczas malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń mieszkalnych, biurowych i innych lokali o użyteczności publicznej. Farba pozwala na uzyskanie głebokiej matowej powłoki w kolorze kawy z mlekiem. Beckers Vaggfarg Colour charakteryzuje się bardzo dobrymi parametrami i co ważne jest farbą […]

0
Opublikowany 6 stycznia 2014 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym recenzowanym produktem jest matowa lateksowa emulsja marki Beckers z linii Vaggfarg Colour. Opisywany model to Caffe Latte w wariancie 2,5 litrowym. Farby Beckers dystrybuowane są również w puszkach o większych pojemnościach – 5 i 10 litrowych.
 

722932-vaggfarg-colour-caffe-latte-25-l

Beckers Vaggfarg Colour Caffe Latte jest wodorozcieńczalną farbą lateksową o wysokiej jakości. Produkt znajdzie swoje zastosowanie podczas malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń mieszkalnych, biurowych i innych lokali o użyteczności publicznej. Farba pozwala na uzyskanie głebokiej matowej powłoki w kolorze kawy z mlekiem. Beckers Vaggfarg Colour charakteryzuje się bardzo dobrymi parametrami i co ważne jest farbą zmywalną. Produkt nadaje się zarówno do aplikacji ręcznej, jak i maszynowej. Powłoka farby jest tiksotropowa i paroprzepuszczalna. Przed rozpoczęciem prac malarskich powinniśmy dokładnie wymieszać farbę, a ściany przeznaczone do malowania należy oczyścić, odpylić i zmyć wodą. Chłonne podłoża należy zagruntować. Sama emulsja również jest wodorozcieńczalna.

W

arto wspomnieć pokrótce o aspektach technicznych opisywanego produktu. Farba Beckers charakteryzuje się najwyższą wydajnością na rynku rzędu 16 metrów kwadratowych na litr. Zaleca się nakładanie 2 warstw w odstępie 4 godzin. Oprócz zastosowań podanych w pierwszej części recenzji emulsja Vaggard Colour nadaje się również do malowania płyt kartonowo-gipsowych, tynków cementowo-wapiennych, podłoży betonowych oraz renowacji starych wymalowań. Produkt jest bardzo przyjazny dla środowiska. Farba Beckers jest bezwonna. Przy przechowywaniu w suchych warunkach produkt zachowuje swoją przydatność do użycia przez 24 miesiące.

 
Cena farby Beckers jest horrendalnie wysoka – opakowanie 2,5 litrowe kosztuje niespełna 60 złotych! Widać, że płacimy tu za markę, a nie za produkt. Oprócz wysokiej ceny uzyskujemy również niezwykle wysoką… jakość. Produkt doskonale radzi sobie z zamierzonymi mu zadaniami, zaś wydajność farby na poziomie 16 m2/litr zasługuje na brawa. Ocena ogólna – piątka.
 

Zapraszam do komentowania wpisu i własnej oceny produktu!

 

Zdjęcia

backers vaggfarg-colour-caffe-latte-25-l

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)