Farba lateksowa BONDEX DYROTON 6 – 0.75 L

Opisywanym produktem jest farba lateksowa marki BONDEX – model DYROTON 6 – przeznaczona do malowania ścian wewnętrznych. Produkt dystrybuowany jest opakowaniu o zawartości 0,75 litra – jest to baza. Farbę kupić można również w wariantach 2,25 litra, 5 oraz 10 litrowych.

 

4d2ba3ca03382977

Farba lateksowa BONDEX DYROTON 6 jest produktem przeznaczonym do malowania ścian wewnętrzych. Cechuje się ona wysoką odpornością na szorowanie i ścieranie. Emulsja DYROTON 6 tworzy na powierzchni ścian trwałą i odporną na zasady powłokę pozwalającą na wielokrotne ich mycie – proces mycia ścian możemy powtarzać aż 3000 razy. Jako, że produkt ten jest bazą możemy po jego zastosowaniu barwić ściany na dowolny kolor.

[dropcap]J[/dropcap]eśli chodzi o aspekty techniczne opisywanego produktu to emulsję DYROTON 6 stosować możemy na podłożach takich jak chociażby beton, tynki czy płyta gipsowo-kartonowa. Nadaje on malowanym ścianom matowego efektu dekoracyjnego. Przy jednokrotnym nakładaniu BONDEX DYROTON 6 cechuje się wydajnością rzędu 10 metrów kwadratowych na litr emulsji. Gęstość produktu mianowana jest zaś na 1,35 g/cm3. Farbę nanosić można zarówno ręcznie przy pomocy pędzla lub wałka, jak i maszynowo przy użyciu agregatów natryskowych. Jako rozcieńczalnik stosuje się wodę – produkt jest przyjazny dla środowiska.

[dropcap]P[/dropcap]rzed użyciem należy farbę dobrze wymieszać. Malowane podłoże powinno się uprzednio odpylić i wyczyścić, a w razie potrzeby należałoby uzupełnić ubytki w ścianach – ich powierzchnia musi być wyrównana. Do skrycia powierzchni najczęściej wystarczy jedna warstwa emulsji. Wysycha ona po upływie 60 minut. W razie ewentualnej potrzeby drugą warstwę zaleca się stosować po upływie 2 godzin. Na produkt BONDEX DYROTON 6 producent udziela 3 letniej gwarancji.

Cena, jaką przyjdzie nam zapłacić za opisywany wariant 0,75 litra emulsji, to 17,65 złotych (najniższa znaleziona przeze mnie oferta na porównywarkach cenowych). Z racji braku ukrytych wad, ale też braku swojego rodzaju wyróżniania się na tle konkurencji produkt oceniam na przyzwoitą piątkę!

Zapraszam do komentowania recenzji, a także do wyrażania własnych opinii na temat produktu pod wpisem!


tabela kolorow BONDEX DYROTON 6
BONDEX DYROTON 6 kolory opinie cena

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl


[box_info]

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.

[/box_info]

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl

Następny artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze publikacje