Farba lateksowa do ścian i sufitów DULUX EasyCare

Wśród wielu dostępnych na rynku farb do malowania wnętrz, zdecydowanie największą popularnością cieszą się farby matowe. Dzisiaj wystawimy wnikliwą ocenę jednej z najchętniej wybieranych farb tego typu – DULUX EasyCare. Sprawdźmy, jak ten niezwykle popularny produkt sprawdzi się podczas codziennego użytkowania. My weźmiemy na warsztat odcień Niebywale Śmietankowy o pojemności 2,5 litra.

Wśród głównych atutów matowej farby DULUX EasyCare wymienić należy jej doskonałe właściwości kryjące wszelkie nierówności oraz niedoskonałości na powierzchni ściany. Jej matowa powłoka świetnie pochłania zarówno światło sztuczne, jak i naturalne światło słoneczne, dając efekt trwałego, głębokiego matu. Jej uniwersalny, śmietankowy kolor sprawia, że farba będzie komponować się z wieloma aranżacjami wnętrz. Innowacyjne molekuły zawarte w opracowanej przez specjalistów formule farby DULUX EasyCare nadają jej nowatorskich hydrofobowych właściwości. W efekcie na powierzchni farby tworzy się specjalistyczna powłoka, która nie przepuszcza wody, wilgoci ani żadnych zanieczyszczeń. W rezultacie wszelkie zabrudzenia nie mają szans na wniknięcie głęboko w strukturę farby DULUX EasyCare i pozostają na jej powierzchni. Dzięki temu zmywanie z jej powierzchni wszelkich plam nie wymaga wysiłku i jest naprawdę dziecinnie proste.

Farba DULUX EasyCare posiada aksamitną, lekką konsystencję, dzięki czemu łatwo aplikuje się ją na ścianę przy pomocy klasycznego wałka bądź pędzla. Z perfekcyjnym pokryciem ścian tą matową farbą z łatwością poradzi sobie nawet laik. Farba DULUX EasyCare może być także z powodzeniem stosowana do malowania sufitów, na których już po pierwszym pociągnięciu pozostawia gładką warstwę. Dzięki podwyższonej odporności na zmywanie oraz szorowanie, farba pozostaje przez długi czas nieskazitelnie gładka, bez żadnych odprysków oraz zarysowań. Z tego powodu produkt ten to świetny wybór do pomieszczeń o dużym natężeniu ruchu, takich jak przedpokoje czy też pokoje dzienne.

Spośród innych zalet farby DULUX EasyCare nie sposób nie wspomnieć o krótkim czasie jej schnięcia – jedna warstwa farby wysycha w czasie do czterech godzin. Farba cechuje się przyzwoitą wydajnością na poziomie 16 metrów kwadratowych z litra gotowego produktu.

Cenowo produkt te jest zdecydowanym średniakiem – recenzowane przez nas opakowanie o pojemności 2,5 litra to koszt mniej więcej 50 zł. Jednak biorąc pod uwagę jej fenomenalne właściwości kryjące oraz nieporównywalną z konkurencją łatwość usuwania plam, oraz wszelkich zanieczyszczeń, cena taka jest zdecydowanie zrozumiała. Ogólna ocena, jaką wystawiamy temu innowacyjnemu produktowi, to zdecydowanie piątka!

 

 

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Playlista „Dulux EasyCare

No valid json found
Sorry, no video's found
 zobacz też filmy naszego autorstwa.

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl

Sprawdźmy ceny poroduktór marki Dulux

Następny artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze publikacje