Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 


 
Co nowego?
 

Farba wielozadaniowa COLORISSIM V33

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: COLORISSIM V33 2,5 L
 
Producent: COLORISSIM
 
Klasyfikacja: farby, emulsje
 
Specyfikacja: opakowanie: 2,5 litra
 
Materiały Wykończeniowe:
 
Nasza ocena
4.5


Wasza ocena
9 wszystkich głosów

 

Plusy


dobra wydajność, wysoka jakość farby

Minusy


wysoka cena


Farba COLORISSIM V33 swoje zastosowanie znajdzie praktycznie wszędzie. Przy jej użyciu można pokrywać różne rodzaje powierzchni, zapewniając przy tym wysoką siłę krycia, łatwość aplikacji i nieskazitelnie gładką powłokę na malowanych powierzchniach. Możliwości wykorzystania farby jest naprawdę wiele. Z uwagi na uniwersalność produktu farba przeznaczona jest do dekoracyjnego i ochronnego malowania ścian wewnątrz pomieszczeń mieszkalnych, boazerii, drzwi […]

1
Opublikowany 9 czerwca 2015 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym recenzowanym produktem jest dekoracyjna farba wielozadaniowa COLORISSIM V33. Środek dystrybuowany jest w formie 2,5 litrowych opakowań. Do czego można ją wykorzystać i czy jej zakup się opłaca? Przyjrzyjmy się bliżej oferowanym przez nią możliwościom. Zaczynajmy.
 

Farba COLORISSIM V33 swoje zastosowanie znajdzie praktycznie wszędzie. Przy jej użyciu można pokrywać różne rodzaje powierzchni, zapewniając przy tym wysoką siłę krycia, łatwość aplikacji i nieskazitelnie gładką powłokę na malowanych powierzchniach. Możliwości wykorzystania farby jest naprawdę wiele. Z uwagi na uniwersalność produktu farba przeznaczona jest do dekoracyjnego i ochronnego malowania ścian wewnątrz pomieszczeń mieszkalnych, boazerii, drzwi wewnętrznych, listew przypodłogowych czy też kaloryferów. Środek charakteryzuje się także aksamitną, gęstą konsystencją, głębokimi i niezwykle intensywnymi kolorami oraz ponadprzeciętną odpornością na plamy i uderzenia. Powłoki wykonane farbą COLORISSIM nadają się do mycia – charakteryzują się bowiem niską ścieralnością.

Jeśli chodzi o aspekty techniczne recenzowanej farby, jak już wcześniej nadmieniłem dystrybuowana jest ona w 2,5 litrowych opakowaniach Średnia wydajność jednego pojemnika farby pozwala na pomalowanie do 25 metrów kwadratowych powierzchni. Dodatkowym plusem jest również szybki czas schnięcia poszczególnych warstw farby – schnięcie powierzchniowe emulsji COLORISSIM uzyskać można już po upływie 30 minut (całkowite schnięcie warstwy to czas 4 godzin). Do uzyskania pożądanego efektu dekoracyjnego zaleca się zastosowanie dwóch warstw farby. Produkt nadaje ścianom satynowego efektu dekoracyjnego. Zaleca się aplikować go ręcznie przy użyciu pędzla lub wałka. Jako rozpuszczalnika do mycia narzędzi można używać wody. Produkt posiada 24 miesięczną gwarancję producenta.

 
Cenowo produkt nie prezentuje się tak korzystnie. Opisywany wariant farby COLORISSIM to średni koszt 68 złotych. W porównaniu do farb konkurencyjnych marek uzyskujemy dwukrotnie mniej farby z taką samą cenę. Jednak z uwagi na możliwość uniwersalnego zastosowania, a także na bardzo dobrą jakość wykonywanej powłoki przy jej użyciu, polecam zakup tego produktu. Ocena ogólna – piątka z dużym minusem za cenę.
 
Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Zdjęcia

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


Jeden komenatrz


  1.  
    Emilia

    Farby ładnie kryją, dobrze się nimi maluje ale jeśli chodzi o kolory to niestety nijak mają się do rzeczywistości. Niby producent na swojej stronie podaje że różnią sie w zależnosci od rodzielczości ekranu itp. ale te na naklejkach na opakowaniu odbiegają od rzeczywistosci rowniez. Przykład kolor caffe latte tak naprawde wygląda praktycznie jak farba o kolorze biala glinka ( ja bym nazwala delikatne kakao bo taka barwe ma) czyli różnica w odcieniu kolosalna.Szary perłowy jest bardziej jak szara mgła. A próbek brak! Za to ogromny minus!

Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)