Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 


 
Co nowego?
 

FARBY Z MOTYLKIEM Rozcieńczalnik Niskoaromatyczny – 0,5 L

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Rozcieńczalnik niskoaromatyczny 0,5L FARBY Z MOTYLKIEM
 
Producent: FARBY Z MOTYLKIEM
 
Klasyfikacja: rozpuszczalniki
 
Specyfikacja: opakowanie - 0,5l
 
Materiały Wykończeniowe:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
1 wszystkich głosów

 

Plusy


dobry stosunek jakość/cena

Minusy


brak


      Rozcieńczalnik niskoaromatyczny FARBY Z MOTYLKIEM to rozpuszczalnik, który znajdzie swoje zastosowanie przy odtłuszczaniu powierzchni przed lakierowaniem oraz podczas rozcieńczania tłuszczów, olejów i wosków. Przy jego pomocy możemy również oczyszczać części, narzędzia oraz inne zabrudzone elementy. Ponadto wykorzystać go można także do prania na sucho w pralniach chemicznych. Jeśli chodzi o sam skład chemiczny […]

0
Opublikowany 1 listopada 2013 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Opisywanym produktem jest rozcieńczalnik niskoaromatyczny marki FARBY Z MOTYLKIEM. Dystrybuowany jest on w plastikowych butelkach o pojemności 0,5 litra.

 

 

 

 

Rozcieńczalnik niskoaromatyczny FARBY Z MOTYLKIEM to rozpuszczalnik, który znajdzie swoje zastosowanie przy odtłuszczaniu powierzchni przed lakierowaniem oraz podczas rozcieńczania tłuszczów, olejów i wosków. Przy jego pomocy możemy również oczyszczać części, narzędzia oraz inne zabrudzone elementy. Ponadto wykorzystać go można także do prania na sucho w pralniach chemicznych. Jeśli chodzi o sam skład chemiczny produktu to śmiało możemy stwierdzić, iż rozcieńczalnik niskoaromatyczny FARBY Z MOTYLKIEM charakteryzuje się bardzo niską zawartością związków siarki. Oprócz tego zawiera on polepszacze rozlewności lakieru. Warto także nadmienić, że rozpuszczalnik ten w przeciwieństwie do innych produktów tego typu jest wolny od często spotykanego (lecz niepożądanego) efektu żółknięcia wyrobu rozcieńczanego.

J

eśli chodzi o aspekty techniczne opisywanego produktu to możemy go scharakteryzować jako niskolepką, bezbarwną ciecz o łagodnym zapachu. Produkt łatwopalny – zapala się w temperaturze 15 stopni Celsjusza. Rozpuszczalnik cechuje się gęstością na poziomie 0,8 kilograma na litr. Producent zaleca by w trakcie wykonywania prac i bezpośrednio po nich dokładnie wietrzyć pomieszczenie – chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć czemu ma służyć ta czynność.

 
Cenowo produkt przedstawia się bardzo optymalnie. Za opakowanie 0,5 litra podobnie jak w przypadku konkurencyjnych produktów tego typu  zapłacimy nie więcej niż 5 złotych. Cóż można by powiedzieć więcej na temat produktu? Użytkownicy cenią go przede wszystkim za dokładność – rozpuszczalnik na tyle dobrze radzi sobie z rozcieńczaniem tłuszczów, farb i tym podobnych substancji, że nie jesteśmy zmuszeni poddawać czyszczonej powierzchni szorowaniu. Ocena ogólna – piątka!
 

Zapraszam do komentowania recenzji, a także do wyrażania własnych opinii na temat produktu pod wpisem!

 

Zdjęcia

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)