Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 


 
Co nowego?
 

Fuga brokatowa Atlas Premium 2kg

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Atlas Premium 2kg - fuga brokatowa
 
Producent: Atlas
 
Klasyfikacja: zaprawy do fugowania
 
Specyfikacja: opakowania: 2, 5 kg
 
Materiały Wykończeniowe:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
1 wszystkich głosów

 

Plusy


efekt dekoracyjny, niska cena, niskie zużycie

Minusy


brak możliwości zastosowania zewnętrznego


Produkt Atlas Premium jest dekoracyjną i wodoodporną fugą służącą do spoinowania różnego formatu płytek ceramicznych i glazury. Opisywana zaprawa do fugowania Atlas przeznaczona jest do stosowania wewnątrz budynków, w miejscach szczególnie podatnych na działanie wilgoci. Fuga jest zabezpieczona przed działaniem grzybów, pleśni i innych szkodliwych mikroorganizmów. Produkt w kolorze szarym z połyskującym efektem. Spoinę Atlas Premium aplikować […]

0
Opublikowany 23 marca 2014 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym recenzowanym produktem jest fuga brokatowa renomowanej marki Atlas – linia Premium. Produkt dystrybuowany jest w wiaderkach z tworzywa sztucznego o zawartości 2 kilogramów.
 

Produkt Atlas Premium jest dekoracyjną i wodoodporną fugą służącą do spoinowania różnego formatu płytek ceramicznych i glazury. Opisywana zaprawa do fugowania Atlas przeznaczona jest do stosowania wewnątrz budynków, w miejscach szczególnie podatnych na działanie wilgoci. Fuga jest zabezpieczona przed działaniem grzybów, pleśni i innych szkodliwych mikroorganizmów. Produkt w kolorze szarym z połyskującym efektem. Spoinę Atlas Premium aplikować można praktycznie na każdym podłożu stosowanym w budownictwie.

Jeśli chodzi o aspekty techniczne recenzowanego produktu to sprawy przedstawiają się następująco. Fuga cechuje się uśrednionym zużyciem rzędu 0,8 kg/m2. Zalecana szerokość fug wynosi od 1 do 10 mm. Produkt Atlas Premium powinno się stosować w temperaturze 5 – 25 stopni Celsjusza. Po zastosowaniu produktu możemy chodzić po podłożu po upływie 3 godzin, zaś pełną wytrzymałość uzyskuje się po 10 dniach. Produkt w oryginalnym i nieuszkodzonym opakowaniu nadaje się do użytku przez 24 miesiące.

 
Fuga brokatowa Atlas Premium w wariancie 2 kilogramowym to koszt niespełna 20 złotych – za większą 5 kilogramową opcję zapłacimy 38 złotych. Jak widać oferta jest bardzo korzystna nie tylko ze względów cenowych, ale również z uwagi na niski stopień zużycia oraz ciekawy dekoracyjny deseń. Ocena ogólna – szóstka!
 
Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Zapraszam do komentowania wpisu i wyrażania własnej opinii na temat produktu. 

 

ZdjęciaDodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl

  


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)