Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

Fuga elastyczna Mapei UltraColor Plus

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Fuga elastyczna Mapei UltraColor Plus 149 piasek wulkaniczny 2 kg
 
Producent: Mapei
 
Klasyfikacja: fugi
 
Specyfikacja: opakowanie: 2 kg, szerokość spoin: 2-20 mm
 
Średnia cena (zł): 26
 
Materiały Wykończeniowe:
 
Nasza ocena
7.0


Wasza ocena
1 wszystkich głosów

 

Plusy


właściwości mrozoodporne i wilgocio-odporne, łatwość aplikacji

Minusy


dość wysoka cena


Fuga elastyczna Mapei UltraColor Plus 149 piasek wulkaniczny to produkt przeznaczony do spoinowania posadzek oraz ścian zewnętrznych i wewnętrznych. Zaprawa z powodzeniem może być stosowana do fugowania okładzin wykonanych z: płytek ceramicznych, terakoty, okładzin kamiennych oraz mozaik szklanych i kamiennych. Produkt jest niezwykle łatwy w aplikacji, a ponadto zapewnia całkowitą jednolitość koloru i nie powoduje […]

0
Opublikowany 25 lutego 2016 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym recenzowanym produktem jest zaprawa do spoinowania okładzin ceramicznych renomowanej marki artykułów budowlanych Mapei. Model, który trafił dziś do naszego redakcyjnego warsztatu pochodzi z linii UltraColor Plus i oznaczony jest jako 149. Fuga występuje w wielu wariantach odcieni – jednym z nich jest opisywany dzisiaj „piasek wulkaniczny”. Zaprawa dystrybuowana jest w 2 kilogramowych opakowaniach. Przyjrzyjmy się bliżej, czym produkt wyróżnia się na tle konkurencji. Zaczynajmy!
 

Fuga elastyczna Mapei UltraColor Plus

Fuga elastyczna Mapei UltraColor Plus 149 piasek wulkaniczny to produkt przeznaczony do spoinowania posadzek oraz ścian zewnętrznych i wewnętrznych. Zaprawa z powodzeniem może być stosowana do fugowania okładzin wykonanych z: płytek ceramicznych, terakoty, okładzin kamiennych oraz mozaik szklanych i kamiennych. Produkt jest niezwykle łatwy w aplikacji, a ponadto zapewnia całkowitą jednolitość koloru i nie powoduje wykwitów na powierzchni. Środek, jak się można łatwo domyśleć, może być stosowany zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń.

Jeśli chodzi o parametry techniczne recenzowanej fugi elastycznej Mapei UltraColor Plus, jak już wyżej wspominałem dystrybuowana jest ona w 2 kilogramowych opakowaniach. Zaprawa Mapei to elastyczna, szybkoschnąca i odporna na ścieranie spoina. Ultracolor Plus 149 jest odporna na szkodliwe działanie mrozu, wody i zmywania środkami chemicznymi. Poza tym jej unikatowa formuła uniemożliwia powstawanie pleśni i grzybów na powierzchni fugi, nawet w wilgotnym otoczeniu. Przy jej użyciu można wykonywać spoiny o szerokości mieszczącej się w przedziale od 2 do 20 milimetrów. Produkt osiąga pełną wytrzymałość użytkową po upływie 24 godzin.

 
Cenowo produkt Mapei UltraColor Plus 149 w kolorze piasek wulkaniczny przedstawia się niekorzystnie – za recenzowane 2 kilogramowe opakowanie zaprawy zapłacimy 26 złotych. W tej cenie można nabyć 5 kilogramowe opakowanie fugi konkurencyjnej marki. Niemniej jednak płacimy w tym przypadku za wysoką jakość produktu – fuga UltraColor Plus 149 zdecydowanie wyróżnia się swoimi parametrami pracy, odpornością jak też łatwością aplikacji. Z uwagi na duży potencjał produktu wystawiam mu ocenę ogólną – piątkę.

Zdjęcia

Fuga mapei opinie

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.

+ Slide
- Slide

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzy



Zapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)