Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

Fuga do kamienia Stone Master biała

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Fuga do kamienia Stone Master biała 5 kg
 
Producent: Stone Master
 
Klasyfikacja: fugi
 
Specyfikacja: opakowanie: 5 kg, szerokość spoin: 6-15 mm
 
Materiały Wykończeniowe:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
1 wszystkich głosów

 

Plusy


właściwości mrozoodporne, duża gama odcieni, łatwość aplikacji

Minusy


brak


Fuga do kamienia biała marki Stone Master to produkt, który swoje główne zastosowanie znajdzie podczas spoinowania kamieni elewacyjnych. Ponadto zaprawa świetnie sprawdzi się podczas fugowania powierzchni wykonanych z okładzin ceramicznych, kamieni dekoracyjnych, klinkieru, okładzin gipsowych czy betonowych. Produkt jest niezwykle łatwy w aplikacji, dzięki czemu pozwala sprawnie i skutecznie wykończyć kamienną kompozycję i nadać jest […]

0
Opublikowany 28 grudnia 2015 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym recenzowanym produktem jest zaprawa do spoinowania okładzin z kamienia renomowanej marki Stone Master. Fuga, która trafiła dziś pod moją redakcyjną lupę występuje w wielu wariantach odcieni, z czego najbardziej popularne to: biały (recenzowany) oraz szary i dystrybuowana jest w 5 kilogramowych opakowaniach. Przyjrzyjmy się bliżej, czym produkt wyróżnia się na tle konkurencyjnych marek. Zaczynajmy!
 

fuga stone master biały - jaka fuga do kamienia

Fuga do kamienia biała marki Stone Master to produkt, który swoje główne zastosowanie znajdzie podczas spoinowania kamieni elewacyjnych. Ponadto zaprawa świetnie sprawdzi się podczas fugowania powierzchni wykonanych z okładzin ceramicznych, kamieni dekoracyjnych, klinkieru, okładzin gipsowych czy betonowych. Produkt jest niezwykle łatwy w aplikacji, dzięki czemu pozwala sprawnie i skutecznie wykończyć kamienną kompozycję i nadać jest ostateczny kształt. Środek może być stosowany zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń.

Jeśli chodzi o parametry techniczne recenzowanej fugi do kamienia Stone Master, jak już wyżej wspominałem dystrybuowana jest ona w 5 kilogramowych opakowaniach. Wykonana została z wysokiej jakości materiału o właściwościach wodo – i mrozoodpornych, co pozwala na pełną ochronę spoiny przed szkodliwym działaniem warunków atmosferycznych. Fuga Stone Master jest elastyczną, gruboziarnistą spoiną, w pełni niepalną i przyjazną środowisku. Przy jej użyciu można wykonywać spoiny o szerokości mieszczącej się w przedziale od 6 do 15 milimetrów. Produkt osiąga pełną wytrzymałość użytkową po upływie 24 godzin.

 
W przypadku ceny produktu marki Stone Master nie powinniśmy budzić większych zastrzeżeń. Za recenzowany wariant fugi do kamienia w kolorze białym o masie opakowania równej 5 kilogramów zapłacimy około 28 złotych. Z uwagi na duży potencjał produktu wystawiam mu ocenę ogólną – piątkę. 
Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Zdjęcia

Fuga-do-kamienia-Stone-Master

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

 zobacz też filmy naszego autorstwa.

+ Slide
- Slide

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)