Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 


 
Co nowego?
 

Fuga MIRA Supercolour – 15 kg

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: MIRA Supercolour - 15 kg
 
Producent: MIRA
 
Klasyfikacja: fugi, spoiny
 
Specyfikacja: opakowanie: 15kg
 
Materiały Wykończeniowe:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
2 wszystkich głosów

 

Plusy


posiada wszelkie najbardziej pożądane cechy, jakimi kierują się kupujący podczas zakupu

Minusy


brak


    Produkt MIRA Supercolour to cementowa fuga wzmocniona plastikiem, wykazująca właściwości wodo- i mrozoodporne. Opisywana zaprawa do fugowania doskonale nadaje się do stosowania na podłogach z ogrzewaniem, oraz na powierzchni balkonów, tarasów bądź wewnątrz basenów. Produkt marki MIRA stosować możemy zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Aplikować go można praktycznie na każdym podłożu stosowanym […]

0
Opublikowany 11 grudnia 2013 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym recenzowanym produktem jest zaprawa do fugowania firmy MIRA z linii Supercolour. Produkt dystrybuowany jest w workach o masie 15 kilogramów.

 

 

 

Produkt MIRA Supercolour to cementowa fuga wzmocniona plastikiem, wykazująca właściwości wodo- i mrozoodporne. Opisywana zaprawa do fugowania doskonale nadaje się do stosowania na podłogach z ogrzewaniem, oraz na powierzchni balkonów, tarasów bądź wewnątrz basenów. Produkt marki MIRA stosować możemy zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Aplikować go można praktycznie na każdym podłożu stosowanym w budownictwie. Produkt dostępny jest w trzech wariantach kolorystycznych: 100, 115, 120 (oznaczenia według palety odcieni MIRA).

J

eśli chodzi o aspekty techniczne recenzowanego produktu to cechuje się on uśrednionym zużyciem rzędu od 0,5 do 1,8 kg/m2. Fugę MIRA Supercolour powinno się rozrabiać w proporcjach 1 kg proszku na 0,25 litra wody. Opisywana spoina posiada wszelkie pożądane cechy decydujące podczas zakupu – jest wodoodporna, mrozoodporna, możemy stosować ją pod wodą oraz w przypadku ogrzewania podłogowego, jest także niezwykle odporna na ściskanie, zginanie czy wypłukiwanie. Fuga jest przydatna do użycia  przez 60 minut od momentu jej rozrobienia z wodą. Szerokość uzyskiwanej spoiny mieści się w przedziale od 2 do 10 mm. Po zastosowaniu produktu możemy chodzić po podłożu po upływie 3-6 godzin, zaś pełną wytrzymałość uzyskuje się po 7 dniach. MIRA Supercolour dystrybuowana jest w workach 15 kilogramowych. Produkt w oryginalnym i nieuszkodzonym opakowaniu można magazynować przez  rok od daty produkcji. Zaleca się przechowywać go w możliwie jak najsuchszych warunkach.

 

Dane techniczne:
Czas zachowania właściwości roboczych: 60 minut
Obciążenie ruchem pieszym: po upływie od 3 do 6 godzin
Pełne obciążenie: po tygodniu
Kolory: 3 – z palety MIRA
Nakładanie: pacą
Profilowanie: gąbką
Przechowywanie: 12 miesięcy

 
Cena produktu, w połączeniu z szeregiem zalet jakimi się opisywany wyrób charakteryzuje, jest niezwykle atrakcyjna. Za opakowanie 15 kilogramowe zapłacimy niespełna 20 złotych! Produkt cieszy się ogromnym uznaniem wśród użytkowników i Internautów. Z uwagi na doskonałe parametry techniczne wystawiam najwyższą możliwą ocenę – szóstkę!
 

Zapraszam do komentowania wpisu i wyrażania własnej opinii w komentarzach!

 

Zdjęcia

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)