Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 


 
Co nowego?
 

Fuga szeroka Atlas – 5kg, kolor beżowy

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Fuga szeroka Atlas - 5 kg
 
Producent: Atlas
 
Klasyfikacja: zaprawy do fugowania
 
Specyfikacja: opakowanie: 5kg
 
Materiały Wykończeniowe:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
1 wszystkich głosów

 

Plusy


wszechstronne możliwości zastosowania, niska cena

Minusy


brak


Opisywany produkt firmy Atlas przeznaczony jest do stosowania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Wykorzystać go można w miejscach skrajnie mokrych, podatnych na wilgoć oraz suchych – wynika więc, że świetnie sprawdzi się on i na tarasie, i w kuchni czy łazience. Umożliwia spoinowanie dużych płytek na przykład na cokołach, czy elewacjach. Fuga szeroka […]

1
Opublikowany 11 marca 2014 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym recenzowanym produktem jest zaprawa do fugowania szerokich spoin renomowanej marki Atlas. Produkt dystrybuowany jest w workach o zawartości 5 kilogramów. Opisywany wariant to kolor beżowy, jednak producent oferuje szeroką gamę odcieni z których każdy designer znajdzie coś odpowiedniego do naszego mieszkania. Zaczynajmy!
 

Opisywany produkt firmy Atlas przeznaczony jest do stosowania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Wykorzystać go można w miejscach skrajnie mokrych, podatnych na wilgoć oraz suchych – wynika więc, że świetnie sprawdzi się on i na tarasie, i w kuchni czy łazience. Umożliwia spoinowanie dużych płytek na przykład na cokołach, czy elewacjach. Fuga szeroka Atlas jest odporna na wszelkiego rodzaju zarysowania i pęknięcia. Spoinę Atlas aplikować możemy praktycznie na każdym podłożu stosowanym w budownictwie.

Jeśli chodzi o aspekty techniczne recenzowanego produktu to sprawy przedstawiają się następująco. Fuga cechuje się uśrednionym zużyciem rzędu 0,6 kg/m2. Zalecana szerokość fug wynosi od 4 do 16 mm. Produkt Atlas Premium powinno się stosować w temperaturze 5 – 25 stopni Celsjusza. Fuga stosowania uniwersalnego – szeroka gama barw. Po zastosowaniu produktu możemy chodzić po podłożu po upływie 6 godzin, zaś pełną wytrzymałość uzyskuje się po tygodniu. Produkt odpowiednio przechowywany nadaje się do użytku przez 18 miesięcy.

 
Fuga szeroka Atlas w opisywanym wariancie wagowym to koszt lekko przekraczający 30 złotych. Jest to bardzo niska cena, jak za produkt o tak wszechstronnych możliwościach zastosowania. Produkty marki Atlas są jednymi z najbardziej cenionych wśród polskich fachowców. Ocena ogólna – szóstka!
 
Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Zdjęcia

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl

 

 


Jaroslaw Wejda

 


Jeden komenatrz


  1.  
    Krystian
    5.0

    Jak dla mnie świetny produkt. układała się świetnie, płytki w lazience leżą idealnie! zaprawa z atlasa sprawdziła się w 100%

Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)