Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

Gładź gipsowa Megaron SUPER FINISZ GT-120 biała

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Megaron SUPER FINISZ GT-120 biały 20 KG
 
Producent: Megaron
 
Klasyfikacja: gładzie gipsowe
 
Specyfikacja: opakowanie: 20 kg, zużycie: 1kg/m2
 
Materiały Budowlane:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
2 wszystkich głosów

 

Plusy


wysoka podatność na szlifowanie, korzystna cena

Minusy


brak


  Gładź gipsowa SUPER FINISZ GT-120 marki Megaron jest produktem stworzonym do szeroko rozpowszechnionej technologii pracy polegającej na zeszlifowaniu nierówności po całkowitym wyschnięciu powierzchni. Produkt przeznaczony jest do stosowania wewnętrznego. Może być z powodzeniem wykorzystany do wykonywania takich prac jak wygładzanie nierówności i chropowatości tynków mineralnych pod powłoki malarskie i tapety. Ponadto można ją także […]

0
Opublikowany 10 grudnia 2015 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym recenzowanym produktem jest gładź gipsowa renomowanej marki artykułów budowlanych Megaron. Model, który trafił dziś pod moją lupę to SUPER FINISZ GT-120 w kolorze białym. Gładź dystrybuowana jest w 20 kilogramowych opakowaniach. Sprawdźmy, czym gładź SUPER FINISZ wyróżnia się na tle konkurencji. Zaczynajmy!

 

 

Gładź gipsowa Megaron SUPER FINISZ GT-120 biała opinie

Gładź gipsowa SUPER FINISZ GT-120 marki Megaron jest produktem stworzonym do szeroko rozpowszechnionej technologii pracy polegającej na zeszlifowaniu nierówności po całkowitym wyschnięciu powierzchni. Produkt przeznaczony jest do stosowania wewnętrznego. Może być z powodzeniem wykorzystany do wykonywania takich prac jak wygładzanie nierówności i chropowatości tynków mineralnych pod powłoki malarskie i tapety. Ponadto można ją także stosować jako spoinę styków płyt gipsowo-kartonowych.

Jeśli chodzi o parametry techniczne recenzowanej gładzi gipsowej SUPER FINISZ marki Megaron, jak już wyżej wspominałem dystrybuowana jest ona w 20 kilogramowych opakowaniach. Środek jest naturalną mieszanką gipsową charakteryzującą się wyjątkową podatnością na szlifowanie. Produkt marki Megaron przewidziany jest do stosowania w technologii szlifowania nierówności na sucho. Gładź sprzedawana jest w formie gotowej do użycia – należy ją jedynie rozmieszać z wodą. Megaron SUPER FINISZ GT-120 charakteryzuje się zużyciem na poziomie 1 kilograma na metr kwadratowy. Czas wiązania zaprawy wynosi około półtorej godziny. Należy jednak pamiętać by prace przy użyciu recenzowanego produktu wykonywać w temperaturze 20 stopni Celsjusza w proporcjach z wodą 1:2.

 

 
Cenowo produkt SUPER FINISZ GT-120 marki Megaron w kolorze białym przedstawia się przyzwoicie – za recenzowane 20 kilogramowe opakowanie gładzi zapłacimy niespełna 27 złotych. Produkt cieszy się szerokim uznaniem fachowców, w głównej mierze dzięki niskiemu zużyciu produktu, a także wysokiej podatności na szlifowanie. Ocena ogólna za całość – piątka. 
Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Zdjęcia

Megaron-SUPER FINISZ-opinie

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.

+ Slide
- Slide

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)