Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 


 
Co nowego?
 

Gładź szpachlowa Atlas Gipsar Uni 5 kg

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Gładź szpachlowa Atlas Gipsar Uni 5 kg
 
Producent: Atlas
 
Klasyfikacja: gładzie szpachlowe, chemia budowlana
 
Specyfikacja: Waga opakowania - 5 kg, Miejsce przeznaczenia - wewnętrzna, Zużycie - 1 kg / m2, Maksymalna grubość warstwy - 2 mm, Ilość warstw -jednowarstwowa, Czas schnięcia - 12 h
 
Materiały Budowlane:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
11 wszystkich głosów

 

Plusy


wydajność

Minusy


brak


Gładź szpachlowa Atlas Gipsar Uni przeznaczona jest do stosowania wewnątrz lokali. Produkt ten świetnie zdaje swój rezultat w przypadku wykonywania gładzi gipsowych na ścianach lub sufitach. Gładź tą wykorzystywać możemy zarówno przy podłożach betonowych i gazobetonowych, jak i w przypadku podłoża gipsowego i tynku. eśli chodzi o aspekty techniczne to jak już wyżej wspomniałem opisywana […]

0
Opublikowany 19 sierpnia 2013 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Recenzowany produkt to gładź szpachlowa marki Atlas z linii Gipsar model Uni dystrybuowany w opakowaniu 5 kilogramowym.
 

Gładź szpachlowa Atlas Gipsar Uni przeznaczona jest do stosowania wewnątrz lokali. Produkt ten świetnie zdaje swój rezultat w przypadku wykonywania gładzi gipsowych na ścianach lub sufitach. Gładź tą wykorzystywać możemy zarówno przy podłożach betonowych i gazobetonowych, jak i w przypadku podłoża gipsowego i tynku.

J

eśli chodzi o aspekty techniczne to jak już wyżej wspomniałem opisywana gładź szpachlowa sprzedawana jest w opakowaniach 5 kilogramowych (istnieją także inne warianty – 10 i 20 kilogramów). Produkt cechuje się zużyciem przy średniej grubości warstwy na poziomie 1 kilograma na metr kwadratowy – jest to więc bardzo dobry wynik! Gładź szpachlowa Atlas Gipsar Uni jest surowcem jednowarstwowym. Podczas prac należy pamiętać, iż grubość nakładanej warstwy opisywanego produktu nie powinna przekraczać 2 milimetrów. Czas wysychania wynosi 12 godzin od momentu nałożenia gładzi na powierzchnię.

 
Produkt spotyka się z dużym uznaniem wśród fachowców specjalizujących się w tego typu pracach remontowych. Głównie chwali się go za bardzo niskie zużycie na metr kwadratowy w porównaniu do konkurencyjnych produktów innych marek. Cenowo jak przystało na markę Atlas produkt prezentuje się niezwykle korzystnie – za opisywany wariant 5 kg przyjdzie nam zapłacić kwotę kilkunastu złotych. Przy prawidłowym przechowywaniu okres przydatności opisywanej gładzi szpachlowej wynosi 9 miesięcy. Ocena ogólna – szóstka!
 

Zapraszam do komentowania i własnej oceny produktu!

Zdjęcia

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

aktualnie brak

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)