Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 


 
Co nowego?
 

Gotowa gładź szpachlowa polimerowa Megaron AS-mix A12 biały 5 kg

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Megaron AS-mix A12 biały 5 KG
 
Producent: Megaron
 
Klasyfikacja: gładzie szpachlowe
 
Specyfikacja: opakowania: 5, 17 kg, zużycie: 1kg/m2, maksymalna grubość warstwy: 3 mm
 
Średnia cena (zł): 13
 
Materiały Budowlane:
 
Nasza ocena
4.0


Wasza ocena
2 wszystkich głosów

 

Plusy


korzystna cena

Minusy


trudniejsza w szlifowaniu


  Gotowa gładź szpachlowa AS-mix A12 marki Megaron jest produktem przeznaczonym do wykonywania wewnętrznych gładzi gipsowych jako podłoża pod powłoki malarskie i tapety. Poza tym gładź Megaron znajdzie również swoje zastosowanie podczas wypełniania ubytków i pęknięć w tynkach. Produkt wyróżnia się bardzo wysoką przyczepnością do podłoża i może służyć do przyklejenia dekoracyjnych elementów gipsowych oraz […]

0
Opublikowany 8 stycznia 2016 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym recenzowanym produktem jest gotowa gładź szpachlowa renomowanej marki artykułów budowlanych Megaron. Opisywany model to 5 kilogramowy wariant z linii AS-mix w kolorze białym posiadający oznaczenie A12. W sprzedaży znajduje się również większa 17 kilogramowa opcja gładzi. Sprawdźmy, co charakterystycznego kryje w sobie ten produkt. Zaczynajmy!

 

 

Gotowa gładź szpachlowa AS-mix A12 marki Megaron jest produktem przeznaczonym do wykonywania wewnętrznych gładzi gipsowych jako podłoża pod powłoki malarskie i tapety. Poza tym gładź Megaron znajdzie również swoje zastosowanie podczas wypełniania ubytków i pęknięć w tynkach. Produkt wyróżnia się bardzo wysoką przyczepnością do podłoża i może służyć do przyklejenia dekoracyjnych elementów gipsowych oraz do łączenia prefabrykatów z tego materiału. Megaron AS-mix A12 daje dodatkowo możliwość nakładania jednorazowo grubej warstwy gipsu pozwalając zniwelować nierówności w jednym cyklu roboczym, skracając tym samym całkowity czas pracy.

Jeśli chodzi o parametry techniczne recenzowanej gładzi szpachlowej AS-mix A12 marki Megaron, jak już wyżej wspominałem dystrybuowana jest ona w 5 kilogramowych opakowaniach. Środek jest sprzedawany w formie masy gotowej do aplikacji. Produkt marki Megaron umożliwia tworzenie warstwy o grubości do 3 mm. AS-mix A12 charakteryzuje się zużyciem na poziomie 1 kilograma na metr kwadratowy. Gładź można aplikować ręcznie na suche i odpylone podłoża każdego typu. Kolejne warstwy zaleca się nakładać po wyschnięciu poprzedniej. W przypadku występowania łączeń płyt zaleca się zatopić taśmę wzmocnieniową w pierwszej warstwie gładzi. Produkt należy stosować w temperaturze od +10 do +40 stopni Celsjusza. Gładź posiada klasę reakcji na ogień A2 i roczną gwarancję producenta.

 

 
Cenowo gładź polimerowa AS-mix A12 marki Megaron w kolorze białym przedstawia się przyzwoicie – za recenzowane 5 kilogramowe opakowanie gładzi zapłacimy niespełna 13 złotych. Większy wspominany przeze mnie we wstępie 17 kilogramowy wariant produktu to również niewielki wydatek – dokładnie 26,99 złotych. Gładzie Megaron cieszą się szerokim uznaniem fachowców. Należy jednak pamiętać, że w tym wypadku mamy do czynienia z gładzią szpachlową, a nie z gipsową, a tym samym jej twardość jest nieporównywalnie wyższa, co wpływa bezpośrednio na proces szlifowania. Ocena ogólna za całość – piątka. 
Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Zdjęcia

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)