Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

Gres szkliwiony Opoczno Lazio Beż Poler 59,3×59,3

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: OPOCZNO Lazio
 
Producent: OPOCZNO
 
Klasyfikacja: płytki, gres szkliwiony
 
Specyfikacja: 60x60 cm
 
Materiały Wykończeniowe:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
15 wszystkich głosów

 

Plusy


wysoka jakość materiałów, znakomite wykończenie, trwały kolor, antypoślizgowy

Minusy


brak


edna płytka ma kształt kwadratu i wymiary 59,3 na 59,3 centymetra. Gres szkliwiony marki Opoczno to uniwersalny materiał nadający się zarówno do stosowania jako glazury podłogowej, jak i do mocowania na ścianach. Ponadto produkt znajdzie swoje zastosowanie nie tylko wewnątrz pomieszczeń ale również na wszelkiego rodzaju tarasach, balkonach czy werandach na zewnątrz budynków. Wynika zatem, […]

0
Opublikowany 5 sierpnia 2013 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Recenzowanym produktem jest gres szkliwiony marki Opoczno z linii Lazio – kolor beż polerowany.
 

i-opoczno-lazio-bez-poler-59-3x59-3

J

edna płytka ma kształt kwadratu i wymiary 59,3 na 59,3 centymetra. Gres szkliwiony marki Opoczno to uniwersalny materiał nadający się zarówno do stosowania jako glazury podłogowej, jak i do mocowania na ścianach. Ponadto produkt znajdzie swoje zastosowanie nie tylko wewnątrz pomieszczeń ale również na wszelkiego rodzaju tarasach, balkonach czy werandach na zewnątrz budynków. Wynika zatem, iż płytki Opoczno z linii Lazio możemy stosować praktycznie wszędzie – czy nie ma tu aby napewno żadnego haczyka? Otóż haczyk jest – lecz na szczęście tylko jeden – opisywanych płytek nie możemy stosować w miejscach o bardzo dużym natężeniu ruchu. Wracając jednak do tematu właściwości samego produktu to cechuje się on 4 klasą ścieralności PEI, połyskującą powierzchnią, oraz grubością jednej płytki – 10 milimetrów. Dodając do tego fakt, iż jest to gres mrozoodporny i rektyfikowany widzimy jasno, że mamy do czynienia z produktem o naprawdę wysokiej jakości.

 
Jak w każdej recenzji przychodzi pora na porównanie zalet bądź wad produktu wynikających z jego użytkowania na podstawie opinii Internautów. Gres szkliwiony Opoczno Lazio w opisywanym wariancie cechowany jest praktycznie przez wszystkich forumowiczów jako solidnie wykonany produkt o ładnym wzorze, odporny na wszelkiego rodzaju zarysowania i pęknięcia, a do tego niemal doskonały pod względem utrzymania powierzchni w czystości. Płytki Opoczno Lazio posiadają także powłokę antypoślizgową i dodatkowym ich atutem jest brak rzucającej się w oczy warstwy kurzu – wpływa na to po części ich jasny odcień, a po części ich unikatowa struktura. Cena jaką przyjdzie zapłacić nam za produkt to niespełna 90 złotych – tak więc nie jest ona również nad zbyt wygórowana. Ocenę ogólną pozostawiam Wam Drodzy Czytelnicy w komentarzach – ode mnie szóstka!
 
 

Zdjęcia

opoczna gres lazio lasio

opoczna lazio gres

Masz te płytki ? Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)