Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 


 
Co nowego?
 

Gwintownica elektryczna DEDRA DED7511

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: DEDRA DED7511
 
Producent: DEDRA
 
Klasyfikacja: gwintownice do rur
 
Specyfikacja: Silnik elektryczny jednofazowy, komutatorowy Moc znamionowa 1800W Napięcie 230 V Prędkość obrotowa 24000 obr/min Prędkość obrotowa głowicy nacinającej gwint 25 obr/min Maksymalny moment obrotowy 526 Nm Zakres nacinanych gwintów 1/2 ; 3/4 ; 1 ; 1i1/4 ; Walizka transportowa Ciężar 7 Kg
 
Narzędzia Budowlane: ,
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
8 wszystkich głosów

 

Plusy


intuicyjna obsługa, bezawaryjność

Minusy


brak


Gwintownica elektryczna do rur DEDRA DED7511 jest produktem o wysokiej jakości wykonania. W komplecie z urządzeniem otrzymujemy  głowice gwintujące z nożami, pozwalające na uzyskanie gwintów 1/2 cala, 3/4 cala, 1 cal i 1-1/4 cala.  Wielu kupujących podczas poszukiwań odpowiedniego dla siebie narzędzia zwraca przede wszystkim uwagę na jego moc. W przypadku gwintownicy DEDRA DED7511 jej wartość wynosi aż 1800 […]

0
Opublikowany 22 lutego 2014 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym recenzowanym produktem jest elektryczna gwintownica do rur dość popularnej, naszej rodzimej, polskiej marki DEDRA – model o oznaczeniu DED7511. Urządzenie to świetnie sprawdzi się zarówno u majsterkowiczów-amatorów, jak i w bardziej profesjonalnych zastosowaniach. Zaczynajmy!
 

Gwintownica elektryczna do rur DEDRA DED7511 jest produktem o wysokiej jakości wykonania. W komplecie z urządzeniem otrzymujemy  głowice gwintujące z nożami, pozwalające na uzyskanie gwintów 1/2 cala, 3/4 cala, 1 cal i 1-1/4 cala.  Wielu kupujących podczas poszukiwań odpowiedniego dla siebie narzędzia zwraca przede wszystkim uwagę na jego moc. W przypadku gwintownicy DEDRA DED7511 jej wartość wynosi aż 1800 W. Silnik wykorzystany w opisywanej gwintownicy należy do grupy silników jednofazowych – jest też komutatorowy. Ponadto warto również wspomnieć o innych parametrach pracy DEDRY DED7511.  Narzędzie cechuje się prędkością obrotową rzędu 24000 obrotów na minutę, zaś głowica nacinająca gwint porusza się z prędkością 25 obrotów na minutę. Produkt zasilany jest standardowym napięciem elektrycznym 230V.

 
Sam producent recenzuje swoje narzędzie jako alternatywę dla wiecznie psujących się urządzeń innych marek – dodatkowo w korzystnej cenie. Czy jest tak naprawdę? Rzeczywiście – DEDRA DED7511 recenzowana jest przez swoich operatorów jako narzędzie praktycznie bezawaryjne i bardzo intuicyjne w użyciu. Cenowo przedstawia się całkiem przyzwoicie jak na urządzenie z tego segmentu rynkowego. Na jej zakup musimy przeznaczyć kwotę niespełna 700 złotych. W zamian otrzymamy dobre urządzenie zapakowane w poręczną walizkę, które będzie nam służyło przez długie lata. Ocena ogólna – szóstka!
 

Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Zdjęcia

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)