Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

Hydrolastik Atlas Premium

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Hydrolastik Atlas Premium
 
Producent: Atlas
 
Klasyfikacja: hydroizolacja
 
Specyfikacja: Zużycie [kg/m2] 1,5 kg / mm / m2 Maksymalna grubość warstwy 2 - 4 mm Ilość warstw 2 Czas schnięcia 24 h
 
Materiały Budowlane: ,
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
1 wszystkich głosów

 

Plusy


dobra wydajność, uniwersalne możliwości zastosowania

Minusy


dość wysoka cena


Hydrolastik Atlas Premium to produkt przeznaczony do wykonywania warstw hydroizolacyjnych w budynkach mieszkalnych i lokalach usługowych. Może być stosowany jako materiał zabezpieczający i uszczelniający elementy budowlane przed działaniem wody. Wariant, jaki trafił na nasz redakcyjny warsztat to 16 kilogramowe opakowanie. Środek z powodzeniem aplikować można na powierzchniach betonowych. Jest doskonałym wyborem w przypadku zabezpieczania podłoża […]

0
Opublikowany 12 stycznia 2015 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym recenzowanym produktem jest Hydrolastik renomowanej, polskiej marki artykułów budowlanych Atlas. Materiał, jakim dziś się będę zajmował pochodzi z linii Premium, zawierających asortyment przeznaczony do profesjonalnych zastosowań. Do czego służy Hydroplastik? Gdzie znajdzie swoje zastosowanie? Na te i na kilka innych pytań odpowiedź znajdziecie w dzisiejszym artykule. Zaczynajmy!
 

428563

Hydrolastik Atlas Premium to produkt przeznaczony do wykonywania warstw hydroizolacyjnych w budynkach mieszkalnych i lokalach usługowych. Może być stosowany jako materiał zabezpieczający i uszczelniający elementy budowlane przed działaniem wody. Wariant, jaki trafił na nasz redakcyjny warsztat to 16 kilogramowe opakowanie. Środek z powodzeniem aplikować można na powierzchniach betonowych. Jest doskonałym wyborem w przypadku zabezpieczania podłoża pod okładziny ceramiczne czy płyty gipsowo-kartonowe. Nie ma żadnych przeciwwskazań przed stosowaniem środka Atlas na zewnątrz, na balkonach i tarasach. Hydrolastik to również świetny wybór, jeśli chodzi o wypełnianie rys i pęknięć w zabezpieczanym podłożu.

Warto spojrzeć na specyfikację techniczną opisywanego produktu. Hydrolastik to dwuskładnikowa zaprawa elastyczna przygotowana na bazie cementu i żywic syntetycznych. Charakteryzuje się całkiem przyzwoitym poziomem zużycia  na poziomie 1,5 kg na 1 m2 pokrywanej powierzchni przy warstwie o grubości 1 milimetra. Maksymalna grubość nakładanej warstwy nie powinna przekraczać 4 milimetrów, zaś dla uzyskania pożądanych właściwości producent zaleca stosowanie dwóch warstw. Czas schnięcia środka Hydrolastik po nałożeniu na podłoże wynosi około 24 godzin. Produkt zachowuje swoją przydatność do użytku przez rok od daty produkcji.

 
Hydrolastik Atlas Premium w wariancie 16 kilogramowym nabyć można od 150 złotych na serwisach aukcyjnych i w sklepach internetowych. Nie jest to mała kwota, jednak warto w tym wypadku zaufać renomie marki i wybrać właśnie ten produkt zamiast tańszą alternatywę konkurencji. Dlaczego? Głównie z uwagi na bardzo dobre parametry i możliwość uniwersalnego stosowania. Ocena ogólna – piątka na zachętę.
 
Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Zdjęcia

Hydrolastik Atlas Premium opinie

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.

+ Slide
- Slide

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl

 


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)