Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

Impregnat Drewnochron Extra sosna

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Impregnat do drewna Drewnochron Extra sosna 11 L
 
Producent: Drewnochron
 
Klasyfikacja: impregnaty
 
Specyfikacja: opakowanie: 11 l
 
Materiały Wykończeniowe:
 
Nasza ocena
3.5


Wasza ocena
2 wszystkich głosów

 

Plusy


szeroka gama odcieni, bogate możliwości ochrony

Minusy


wysoka cena, brak ochrony przed promieniami UV, preparat na bazie rozpuszczalników


  Impregnat do drewna Drewnochron Extra w odcieniu sosna to produkt, który swoje główne zastosowanie znajdzie podczas ochronnego i dekoracyjnego malowania wszelkich drewnianych powierzchni na zewnątrz, takich jak: płoty, altanki, boazerie zewnętrzne, meble ogrodowe, konstrukcje dachów i stropów czy drzwi i okna. Środek ten z powodzeniem można również wykorzystać do impregnowania drzwi, okien, futryn i […]

0
Opublikowany 9 grudnia 2015 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym recenzowanym produktem jest impregnat do powierzchni drewnianych renomowanej marki farb i preparatów do drewna Drewnochron. Opisywany model z linii Extra występuje w wielu odcieniach – dzisiejszym opisywanym jest „sosna” Przyjrzyjmy się bliżej, czym produkt wyróżnia się na tle konkurencyjnych marek. Zaczynajmy!

 

 

Impregnat do drewna Drewnochron Extra w odcieniu sosna to produkt, który swoje główne zastosowanie znajdzie podczas ochronnego i dekoracyjnego malowania wszelkich drewnianych powierzchni na zewnątrz, takich jak: płoty, altanki, boazerie zewnętrzne, meble ogrodowe, konstrukcje dachów i stropów czy drzwi i okna. Środek ten z powodzeniem można również wykorzystać do impregnowania drzwi, okien, futryn i innych elementów konstrukcji w pomieszczeniach nieprzeznaczonych do codziennego użytku przez ludzi – np. na strychach. Produkt jest niezwykle łatwy w aplikacji i już jego jednorazowe zastosowanie trwale zabezpiecza powierzchnię przed działaniem wilgoci.

Jeśli chodzi o parametry techniczne recenzowanego impregnatu do drewna Drewnochron Extra, jak już wyżej wspominałem dystrybuowany jest on w 11 litrowych, promocyjnych opakowaniach. Dzięki swojej unikatowej formule Drewnochron gwarantuje długotrwałą odporność na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych, zabezpieczając drewno przed sinizną, grzybami domowymi, pleśniowymi i owadami. Środek głęboko wnika w drewno zapewniając jego ochronę nawet przez 5 lat. Jego dodatkowym atutem jest brak efektu korozji w przypadku łączenia drewna z metalem. Zaleca się aplikować go ręcznie przy użyciu pędzla. Produkt niestety nie chroni drewna przed działaniem szkodliwego promieniowania UV. Dla uzyskania pożądanego efektu ochronnego zaleca się zastosowanie przynajmniej dwóch warstw impregnatu. Preparat zaleca się rozcieńczać rozpuszczalnikiem, podobnie sprawa ma się z myciem narzędzi. Czas schnięcia powierzchniowo suchy wynosi 16 godzin. Po ich upływie można przystąpić do powtórnego malowania.

 

 
Co do ceny recenzowanego impregnatu do drewna Drewnochron Extra w kolorze sosna może nas spotkać nie mały zawód przy kasie. Za recenzowany, 11 litrowy wariant preparatu zapłacimy aż 160 złotych!  Osobiście pomimo niewątpliwych zalet preparatu Drewnochron, skłoniłbym się ku tańszym, alternatywnym rozwiązaniom konkurencyjnych marek. Ocena ogólna – za jakość: piątka, cena: dwójka

.

Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Zdjęcia

Drewnochron-Extra-opinie

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

,  zobacz też filmy naszego autorstwa.

+ Slide
- Slide

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)