Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 


 
Co nowego?
 

Impregnat Sadolin Classic Orzech Włoski 5L

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Sadolin Classic Orzech Włoski
 
Producent: Sadolin
 
Klasyfikacja: impregnaty, grunty
 
Specyfikacja: opakowanie - 5 litrów, gwarancja - 6 lat
 
Materiały Wykończeniowe:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
41 wszystkich głosów

 

Plusy


cena, jakość impregnatu, trwałość ochrony

Minusy


brak


Sadolin Classic idealnie chroni drewno przed działaniem szkodliwych czynników atmosferycznych. Impregnat ten w swej strukturze posiada żywicę, która to na powierzchniach drewnianych wytwarza dodatkową warstwę ochronną, wydłużającą trwałość impregnacji aż do nawet sześciu lat. Produkt znajdzie swoje zastosowanie między innymi przy malowaniu płotów i altanek drewnianych. Impregnat Sadolin Classic świetnie zda swój rezultat również w […]

0
Opublikowany 17 czerwca 2013 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Opisywany produkt to impregnat do zabezpieczania drewna firmy Sadolin z linii Classic – typ Orzech Włoski. Sprzedawany jest w puszkach o pojemności 5 litrów. Produkt ten idealnie zda swój rezultat w przypadku zabezpieczania drewna na zewnątrz budynków.
 

Sadolin Classic idealnie chroni drewno przed działaniem szkodliwych czynników atmosferycznych. Impregnat ten w swej strukturze posiada żywicę, która to na powierzchniach drewnianych wytwarza dodatkową warstwę ochronną, wydłużającą trwałość impregnacji aż do nawet sześciu lat. Produkt znajdzie swoje zastosowanie między innymi przy malowaniu płotów i altanek drewnianych. Impregnat Sadolin Classic świetnie zda swój rezultat również w przypadku zabezpieczania pergoli, mebli ogrodowych, czy też drewnianych fasad.

 
Sadolin Classic cieszy się bardzo dobrymi opiniami wśród użytkowników i na forach internetowych. Szczególnie ceniony jest za długi okres ochrony i trwałość koloru. Cenowo wypada także korzystnie – za opakowanie 5 litrowe zapłacimy kwotę niewiele przekraczającą sumę 90 złotych. Za całokształt wystawiam mu ocenę – piątkę!
 
 

Zdjęcia

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)