Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 


 
Co nowego?
 

Klej do tapet Henkel Metylan Direct 200g

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Metylan Direct 200g
 
Producent: Henkel
 
Klasyfikacja: kleje do tapet
 
Specyfikacja: opakowanie: 200 g
 
Materiały Budowlane:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
1 wszystkich głosów

 

Plusy


wysoka jakość, wydajność, szybki czas schnięcia, doskonała przyczepność

Minusy


brak


  Klej Metylan Directflizelinowych oraz wykonanych z włókna szklanego. Nie straszne mu są również tapety wykonane z metylocelulozy z dodatkiem żywic sztucznych oraz substancji obniżających odpryski z kleju powstałe na wskutek aplikacji wałkiem malarskim. mocowania tapet flizelinowych oraz wykonanych z włókna szklanego. Nie straszne mu są również tapety wykonane z metylocelulozy z dodatkiem żywic sztucznych […]

0
Opublikowany 30 listopada 2013 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym opisywanym produktem jest klej do tapet marki Henkel – Metylan Direct dystrybuowany w opakowaniu o masie 200 gramów.
 

 

Klej Metylan Directflizelinowych oraz wykonanych z włókna szklanego. Nie straszne mu są również tapety wykonane z metylocelulozy z dodatkiem żywic sztucznych oraz substancji obniżających odpryski z kleju powstałe na wskutek aplikacji wałkiem malarskim. mocowania tapet flizelinowych oraz wykonanych z włókna szklanego. Nie straszne mu są również tapety wykonane z metylocelulozy z dodatkiem żywic sztucznych oraz substancji obniżających odpryski z kleju powstałe na wskutek aplikacji wałkiem malarskim. Klej do tapet Metylan jest niezwykle łatwy w stosowaniu i charakteryzuje się bardzo dobrą przyczepnością. Jest gotowy do użycia praktycznie już po 3-5 minutach od rozrobienia. Doskonale sprawdza się przy mocowaniu materiałów podanych przez producenta. Klej Henkel Metylan Direct jest wolny od efektu grudek – bardzo dobrze się miesz i jest niezwykle wydajnym wyrobem. Do jego dodatkowych atutów zaliczyć można aplikowanie go bezpośrednio na powierzchnię ściany – pozwala to na szybsze kładzenie tapet niż miałoby się to robić standardową metodą aplikacji kleju na każdy z pasków tapety. Klej do tapet Metylan Direct cechuje się szybkim czasem schnięcia. Jest to także produkt odporny na działanie wysokich temperatur.

 

Cena kleju do tapet Metylan Direct marki Henkel należy do tych z przedziału bardzo atrakcyjnych. Za opisywany wariant 200 gram zapłacimy kwotę niewiele przekraczającą 20 złotych (najtańsza znaleziona przeze mnie oferta to 22,47 złotych na porównywarce cen – Ceneo.pl). Użytkownicy kleju są zgodni – jest to produkt wysokiej jakości pozbawiony wszelkich mankamentów. Ocena ogólna – szóstka!
 

Zapraszam do komentowania wpisu i własnej oceny produktu!

 

Zdjęcia

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)