Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

Klej do glazury i terakoty AXTON

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Klej do glazury i terakoty AXTON 5 KG
 
Producent: AXTON
 
Klasyfikacja: kleje, zaprawy
 
Specyfikacja: opakowanie: 5 kg
 
Materiały Budowlane:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
brak ocen

 

Plusy


niska cena, niskie zużycie

Minusy


brak


AXTON do glazury i terakoty to cienkowarstwowy klej przeznaczony w głównej mierze do układania glazury, terakoty, gresu o wymiarach do 35 x 35 cm, płytek kamionkowych, płyt i płytek łupanych oraz klinkierowych płyt posadzkowych. Ponadto produkt może być pomocny również podczas murowania lekkich, wewnętrznych ścianek działowych. AXTON wyróżnia się wzmocnioną strukturą z dodatkiem włókien mineralnych. Jest to również produkt uniwersalny […]

0
Opublikowany 18 grudnia 2015 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 

Dzisiejszym recenzowanym produktem jest klej do mocowania glazury i terakoty mniej znanej marki AXTON dystrybuowany w 5 kilogramowych opakowaniach. AXTON pomimo braku rozpoznawalności jest zaprawą naprawdę godną uwagi w bardzo atrakcyjnej cenie. Przyjrzyjmy się bliżej oferowanym przez produkt możliwościom. Zaczynajmy!

 

klej-do-glazury-i-terakoty-axton-opinie

AXTON do glazury i terakoty to cienkowarstwowy klej przeznaczony w głównej mierze do układania glazury, terakoty, gresu o wymiarach do 35 x 35 cm, płytek kamionkowych, płyt i płytek łupanych oraz klinkierowych płyt posadzkowych. Ponadto produkt może być pomocny również podczas murowania lekkich, wewnętrznych ścianek działowych. AXTON wyróżnia się wzmocnioną strukturą z dodatkiem włókien mineralnych. Jest to również produkt uniwersalny – mamy możliwość wykorzystania go do prac wewnątrz i na zewnątrz budynków, w tym także na tarasach i balkonach.

Jeśli chodzi o aspekty techniczne kleju AXTON do glazury i terakoty jest ona, jak już wspominałem dystrybuowana w 5 kilogramowych opakowaniach. Zużycie suchej mieszanki mianowane jest przez producenta na 1,2 kilograma na metr kwadratowy przy 1 milimetrowej grubości warstwy. W przypadku aplikacji gotowej zaprawy zużycie waha się w przedziale od 2 do 5 kilogramów – w zależności od rodzaju użytej pacy zębatej. Maksymalna grubość stosowanej warstwy powinna wynosić 10 milimetrów, zaś czas układania i korekty płytek szacuje się na około 30 minut. Posadzka klejona recenzowaną zaprawą staje się gotowa do użytku po upływie doby, z kolei dzień później możemy przystąpić do prac związanych ze spoinowaniem płytek. Zaleca się przechowywać produkt do 18 miesięcy od daty produkcji, w miejscach możliwie suchych i w nieuszkodzonych opakowaniach fabrycznych oraz temperaturze z zakresu od +5°C do +30°C.

 

Cenowo produkt przedstawia się niezwykle atrakcyjnie. Kwota 14 złotych za 5 kilogramowy wariant w połączeniu z wysoką wydajnością i długim czasem korekty płytek daje naprawdę doskonały efekt jak na produkt mniej znanej marki. Ocena ogólna – piątka!

 

Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Zdjęcia

AXTON-klej-do-glazury-terakoty-opinie

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.

+ Slide
- Slide

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)