Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

Klej do korka Soudal 22A

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Soudal 22A
 
Producent: Soudal
 
Klasyfikacja: kleje do korka
 
Specyfikacja: opakowania - 1, 5 kilogramów
 
Materiały Budowlane:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
3 wszystkich głosów

 

Plusy


dobry stosunek jakości do ceny, dobra przyczepność, wszechstronne możliwości zastosowania

Minusy


brak


Klej do korka Soudal 22A to elastyczny, wodoodporny, gotowy do użycia produkt, przeznaczony jak sama nazwa wskazuje, do klejenia wszelkiego rodzaju okładzin korkowych. Do jego niewątpliwych atutów należą między innymi brak rozpuszczalników w składzie, brak emisji zapachów i szkodliwych związków lotnych do środowiska. Jest w pełni bezpieczny dla otoczenia i dziecinnie prosty w aplikacji. Po […]

0
Opublikowany 16 grudnia 2014 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym recenzowanym produktem jest klej do mocowania okładzin z korka renomowanej marki Soudal 22A Klej dystrybuowany jest jako masa gotowa do użycia, w wiaderkach wykonanych z tworzywa sztucznego, o masie 1 oraz 5 kilogramów. Czy posiada cechy unikatowe?  Jakie daje możliwości? Na te, i na kilka innych, równie ważnych pytań odpowiem Wam w dzisiejszej recenzji. Tak więc, zaczynajmy!
 

i-soudal-klej-do-korka-22a-5kg-30810

Klej do korka Soudal 22A to elastyczny, wodoodporny, gotowy do użycia produkt, przeznaczony jak sama nazwa wskazuje, do klejenia wszelkiego rodzaju okładzin korkowych. Do jego niewątpliwych atutów należą między innymi brak rozpuszczalników w składzie, brak emisji zapachów i szkodliwych związków lotnych do środowiska. Jest w pełni bezpieczny dla otoczenia i dziecinnie prosty w aplikacji. Po utwardzeniu nabiera wodoodpornych i niepalnych właściwości. 

Cóż jeszcze można powiedzieć na jego temat? Klej do korka Soudal 22A może być z powodzeniem stosowany na podłożach porowatych, takich jak chociażby beton, tynk, cegła, kamień czy drewno. Przy jego użyciu możemy mocować takie materiały, jak wykładziny i płytki podłogowe z surowego korka, jak również nielaminowane i nielakierowane korkowe panele, arkusze i rolki ścienne. Co do zużycia kleju, prezentuje się ono na całkiem przystępnym poziomie 0,8 kilograma na metr kwadratowy. 

 
Cenowo klej do korka Soudal 22A przedstawia się wyśmienicie. Większy, pięciokilogramowy wariant kosztuje niewiele ponad 40 złotych. Mniejsza wagowo opcja jest do nabycia od 19 złotych. Ocena ogólna – piątka!
 
Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Zdjęcia

klej do korka soudal opinie

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.

+ Slide
- Slide

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)