Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 


 
Co nowego?
 

Klej Pattex Uniwersal Classic

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Pattex Uniwersal Classic 800 ml
 
Producent: Pattex
 
Klasyfikacja: kleje
 
Specyfikacja: opakowanie: 800 ml
 
Materiały Budowlane:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
1 wszystkich głosów

 

Plusy


doskonałe parametry, możliwość klejenia praktycznie każdego materiału, szeroka skala temperatur stosowania preparatu

Minusy


dla niektórych zbyt wysoka cena


Klej Pattex Uniwersal Classic jest wysokiej jakości, szybkoschnącym klejem kontaktowym. Preparat znajdzie swoje zastosowanie w podstawowych naprawach domowych, takich jak klejenie materiałów wykonanych ze skóry, z gumy, filcu, korka, z miękkich tworzyw piankowych, metalu czy twardego PCW-U, a także umożliwia mocowanie materiałów drewnianych z dekoracyjnymi płytami wykonanymi z tworzyw sztucznych i laminatu. Innym równie dobrym zastosowaniem środka […]

0
Opublikowany 10 lutego 2015 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym recenzowanym produktem jest klej Uniwersal Classic renomowanej marki Pattex dystrybuowany w metalowych opakowaniach o masie 800 ml. Do czego służy produkt? Gdzie znajdą zastosowanie jego właściwości? Jak przedstawia się cenowo? Na te, i na wiele innych pytań postaram się udzielić odpowiedzi w tej recenzji. Zaczynajmy!
 

Klej Pattex Uniwersal Classic jest wysokiej jakości, szybkoschnącym klejem kontaktowym. Preparat znajdzie swoje zastosowanie w podstawowych naprawach domowych, takich jak klejenie materiałów wykonanych ze skóry, z gumy, filcu, korka, z miękkich tworzyw piankowych, metalu czy twardego PCW-U, a także umożliwia mocowanie materiałów drewnianych z dekoracyjnymi płytami wykonanymi z tworzyw sztucznych i laminatu. Innym równie dobrym zastosowaniem środka Pattex jest układanie przy jego pomocy izolacji dźwiękoszczelnej z płyt akustycznych, odpowiednich płytek wykonanych z tworzyw sztucznych oraz niektórych typów okładzin ściennych.

Jeśli chodzi o aspekty praktyczno-techniczne opisywanego kleju Pattex Uniwersal Classic, środek jest odporny na działanie wody i nie zawiera w swojej strukturze rozpuszczalników aromatycznych. Jest odpowiednim wyborem do uszczelniania brzegów elementów drewnianych i sklejek przed wilgocią. Największą zaletę kleju stanowi jego niezależność od działania temperatury i szkodliwych czynników atmosferycznych. Spoina wykonana przy użyciu środka Pattex jest odporna na wpływ temperatury z przedziału od -40 do +110 stopni Celsjusza. Środek dystrybuowany jest w szczelnych metalowych puszkach o zawartości 800 mililitrów. Producent udziela 2 letniego okresu gwarancji na oferowany produkt.

 
Cena środka dla niektórych może wydawać się dosyć wysoka, jednak po głębszym zastanowieniu każdy z nas i tak dojdzie do wniosku, że warto ją wydać na klej o tak dobrych właściwościach. Koszt zakupu kleju Pattex Uniwersal Classic w zależności od sklepu waha się od 25 do 30 złotych za recenzowany wariant. Sam również cenię sobie zarówno ten, jak i inne produkty marki Pattex. Jakość przemawia sama za siebie. Ocena ogólna – szóstka!
 
Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Zdjęcia

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)