Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 


 
Co nowego?
 

Masa renowacyjna Izolbet DR 9 kg

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Masa renowacyjna Izolbet DR 9 kg
 
Producent: Izolbet
 
Klasyfikacja: hydroizolacja
 
Specyfikacja: opakowanie - 9kg, zużycie - 0,4-0,8 kg/m2
 
Materiały Budowlane: ,
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
24 wszystkich głosów

 

Plusy


jakość, cena

Minusy


rozpuszcza styropian, nie nadaje się do stosowania na papach smołowych


          Masa asfaltowa Izolbet DR przeznaczona jest do renowacji zniszczonych pokryć papowych, jak również do bezspoinowych powłok bitumicznych, które zostały uszkodzone na wskutek działania szkodliwych czynników atmosferycznych. Masa ta ma formę płynną, co pozwala na doskonałą penetrację wszelkich rys i spękań na powierzchni restaurowanej, przywracając jej tym samym pierwotną spójność. Masa […]

0
Opublikowany 20 sierpnia 2013 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Opisywanym produktem jest renowacyjna masa asfaltowa firmy Izolbet model DR sprzedawany w opakowaniu 9 kilogramowym. 

 

 

 

 

 

Masa asfaltowa Izolbet DR przeznaczona jest do renowacji zniszczonych pokryć papowych, jak również do bezspoinowych powłok bitumicznych, które zostały uszkodzone na wskutek działania szkodliwych czynników atmosferycznych. Masa ta ma formę płynną, co pozwala na doskonałą penetrację wszelkich rys i spękań na powierzchni restaurowanej, przywracając jej tym samym pierwotną spójność. Masa renowacyjna Izolbet DR jest bardzo łatwa w aplikacji, a przy tym niezwykle wydajna – zużycie produktu mieści się w tym wypadku w przedziale od 0,4 do 0,8 kilograma na metr kwadratowy, w zależności od stanu i rodzaju restaurowanego podłoża. Produkt przeznaczony jest do stosowania zewnętrznego.

Jeśli chodzi o aspekty techniczne to jak wyżej wspomniano masa dystrybuowana jest w opakowaniach 9 kilogramowych. Jest to surowiec dwuwarstwowy, zaś czas schnięcia pojedynczej warstwy mianowany jest na 24 godziny. Maksymalna grubość warstwy nie może natomiast przekraczać zużycia 0,8 kg/m2. Produkt należy stosować na podłożu odpylonym i suchym oraz wolnym od wszelkiego rodzaju olejów, luźnych frakcji i innych zanieczyszczeń. Zabierając się do prac renowacyjnych musimy pamiętać o kilku kluczowych cechach naszej masy. Po pierwsze nie nadaje się ona do stosowania w kontakcie ze smołą i tym samym z papami smołowymi. Po drugie należy bardzo uważać by masa nie miała styczności ze styropianem – zawarty w jej składzie rozpuszczalnik organiczny rozpuszcza jego strukturę.

 
Produkt ceniony jest wśród fachowców za wysoką jakość i wydajność pojedynczego opakowania. Kwota jaką musimy dysponować decydując się na zakup masy renowacyjnej Izolbet DR w opakowaniu 9 kilogramowym wynosi niewiele ponad 70 złotych. Ocena ogólna – piątka!
 

Zapraszam do komentowania i własnej oceny produktu!

Zdjęcia

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)