Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

Masa szpachlowa CEKOL C-35 GŁADKI 20 Kg

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: CEKOL C-35
 
Producent: CEKOL
 
Klasyfikacja: masy szpachlowe, tynki elewacyjne
 
Specyfikacja: opakowanie: 20 kg
 
Materiały Budowlane:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
4 wszystkich głosów

 

Plusy


atrakcyjna cena, uniwersalne możliwości stosowania

Minusy


brak


Masa szpachlowa CEKOL C-35 to wysokiej jakości produkt przeznaczony do wyrównywania, uszlachetniania i wygładzania zewnętrznych ścian budynków. Na szczególną pochwałę zasługują w tym wypadku mrozoodporne właściwości opisywanego wyrobu – po zastosowaniu masy CEKOL (a właściwie tynku) na elewacji będziemy mieli pewność, że podczas zimowych mrozów nie ulegnie ona pęknięciom i na jej powierzchni nie powstaną […]

0
Opublikowany 31 października 2013 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym opisywanym produktem jest masa szpachlowa firmy CEKOL – model C-35 GŁADKI – wariant: 20 kilogramów. Produkt marki CEKOL cechuje się właściwościami mrozo- i wodoodpornymi, a także może być stosowany jako tynk elewacyjny.
 

Masa szpachlowa CEKOL C-35 to wysokiej jakości produkt przeznaczony do wyrównywania, uszlachetniania i wygładzania zewnętrznych ścian budynków. Na szczególną pochwałę zasługują w tym wypadku mrozoodporne właściwości opisywanego wyrobu – po zastosowaniu masy CEKOL (a właściwie tynku) na elewacji będziemy mieli pewność, że podczas zimowych mrozów nie ulegnie ona pęknięciom i na jej powierzchni nie powstaną szpetne rysy. Ponadto produkt już nie jako tynk, ale jako zwykła gładź szpachlowa może być stosowany wewnątrz pomieszczeń o dużej wilgotności powietrza, narażonych w szczególności na działanie wody. Wynika więc, że z powodzeniem możemy użyć produktu CEKOL C-35 na ścianach i sufitach w łazience, saunie czy chłodni (masa szpachlowa CEKOL swe zastosowanie znajdzie zarówno w przemyśle jak i do potrzeb domowych).

cekol c35

J

eśli chodzi o aspekty techniczne opisywanej masy szpachlowej to cechuje się ona zużyciem rzędu 1,5 kilograma na jeden metr kwadratowy przy grubości warstwy 1 milimetra. Produkt jest bardzo wytrzymały – po 28 dniach odporność na naciskanie wynosi 4N/mm2. Zalecana grubość stosowanej warstwy wynosić powinna od 1 do 5 mm. Gdy zaś chodzi o samą zaprawę to 1 kilogram zaprawy powinno się mieszać z około 0,35 litra wody. Zaprawa CEKOL C-35 spełnia też wszelkie możliwe atesty i wymagania: PN-EN 998-1 OC CSII W2, AT-15-4983/2001, AT-15-5831/2003.

 
Cena, jaką musimy wiązać z zakupem opisywanej masy szpachlowej CEKOL C-35 oscyluje w okolicach 55 złotych. Jak na produkt o tak uniwersalnych możliwościach stosowania nie uważam żeby była to kwota nad zbyt wygórowana. Ocena ogólna – szóstka!
 

Zapraszam do komentowania wpisu i wyrażania własnej opinii na temat produktu.

 

Zdjęcia

cekol c 35 cekol c35

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

httpV://www.youtube.com/watch?v=pFqbWx6hEDY

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)