Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 


 
Co nowego?
 

Masa szpachlowa Sheetrock 5,4 kg

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Masa szpachlowa Norgips Sheetrock 5,4 kg
 
Producent: Sheetrock
 
Klasyfikacja: masy szpachlowe, chemia budowlana
 
Specyfikacja: opakowanie - 5,4 kg, wydajność - 1,8kg/m2, trwałość - 9 miesięcy, czas schnięcia - 12h
 
Materiały Budowlane:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
2 wszystkich głosów

 

Plusy


uniwersalność, wysoka wydajność

Minusy


nie stwierdzono


Gotowa masa szpachlowa Sheetrock jest uniwersalną masą szpachlową przeznaczoną do stosowania wewnątrz pomieszczeń. Produkt ten świetnie zda swój rezultat w przypadku pokrywania powierzchni płyt kartonowo-gipsowych i powierzchni betonowych i gazobetonowych. Masa Norgips Sheetrock idealnie poradzi sobie również ze szpachlowaniem oraz z wykańczaniem spoin. Jeśli zaś chodzi o aspekty techniczne produktu to jak już wcześniej wspomniałem […]

0
Opublikowany 22 sierpnia 2013 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym opisywanym produktem jest masa szpachlowa Norgips Sheetrock w opakowaniu o masie 5,4 kilograma.
 

Gotowa masa szpachlowa Sheetrock jest uniwersalną masą szpachlową przeznaczoną do stosowania wewnątrz pomieszczeń. Produkt ten świetnie zda swój rezultat w przypadku pokrywania powierzchni płyt kartonowo-gipsowych i powierzchni betonowych i gazobetonowych. Masa Norgips Sheetrock idealnie poradzi sobie również ze szpachlowaniem oraz z wykańczaniem spoin.

Jeśli zaś chodzi o aspekty techniczne produktu to jak już wcześniej wspomniałem opisywana masa szpachlowa dystrybuowana jest w opakowaniu 5,4 kilogramowym. Jest to masa całkiem wydajna – przy grubości podkładu równej 1 milimetra zużycie recenzowanej szpachli wynosi 1,8 kilograma na metr kwadratowy. Sheetrock jest masą dwuwarstwową. Okres schnięcia powierzchni po jej nałożeniu jest stosunkowo długi i trwa do 12 godzin.

 
Produkt spotyka się z bardzo dużym uznaniem wśród forumowiczów. Szczególnie ceniony jest za uniwersalność i wydajne opakowanie. Cenowo masa szpachlowa Norgips Sheetrock prezentuje się również bardzo przyzwoicie – produkt można nabyć w sieci za kwotę nieprzekraczającą 30 złotych tak więc zakup opisywanej szpachli nie obciąży w większym stopniu naszych domowych budżetów. Trwałość produktu wynosi 9 miesięcy. Ocena ogólna – piątka!
 

Zpraszam do komentowania i własnej oceny produktu!

Zdjęcia

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)