Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 


 
Co nowego?
 

Młot udarowo-obrotowy Bosch PBH 2100 RE

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: BOSCH PBH 2100 RE
 
Producent: BOSCH
 
Klasyfikacja: młoty udarowe
 
Specyfikacja: Częstotliwość udarów 0 - 5800 ud. / min Energia pojedynczego uderzenia 1,7 J Moc 550 W Moc uderzenia 1,7 J Prędkość obrotowa wiertła 0 - 2300 obr. / min Średnica wiercenia beton 20 mm Średnica wiercenia drewno 30 mm Średnica wiercenia stal 13 mm Waga 2,2 kg
 
Narzędzia Budowlane: ,
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
11 wszystkich głosów

 

Plusy


pełen komfort pracy, wysoka moc, atrakcyjna cena i wyposażenie dodatkowe

Minusy


brak


Młot udarowo-obrotowy Bosch PBH 2100 RE to wszechstronne urządzenie przy użyciu którego wykonywanie nawet najbardziej skomplikowanych prac staje się dziecinnie proste.  Młot Bosch doskonale radzi sobie z dłutowaniem oraz z podkuwaniem w betonie i murze. Można z niego korzystać również jak ze standardowej wiertarki – wiercenie i wkręcanie śrub przy użyciu silnika o imponującej mocy aż […]

0
Opublikowany 4 marca 2014 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym recenzowanym produktem jest młot udarowo-obrotowy renomowanej marki Bosch (oznaczenie modelowe: PBH 2100 RE). Urządzenie posiada szeroki zasób dodatkowych akcesoriów. Czy praca młotem może sprawiać przyjemność? Jak najbardziej tak! Zapraszam do zapoznania się z recenzją produktu!
 

Młot udarowo-obrotowy Bosch PBH 2100 RE to wszechstronne urządzenie przy użyciu którego wykonywanie nawet najbardziej skomplikowanych prac staje się dziecinnie proste.  Młot Bosch doskonale radzi sobie z dłutowaniem oraz z podkuwaniem w betonie i murze. Można z niego korzystać również jak ze standardowej wiertarki – wiercenie i wkręcanie śrub przy użyciu silnika o imponującej mocy aż 550 W to czysta finezja. Urządzenie Bosch PBH 2100 RE cechuje się wysoką wydajnością pracy nawet w twardych materiałach. Praca młotem Bosch jest bardzo przyjemna i co najważniejsze całkowicie niemęcząca. Decydujący wpływ na komfort pracy mają w tym wypadku ciężar urządzenia 2,2 kilograma (w tej klasie urządzeń to wręcz waga piórkowa!) oraz miękka rękojeść typu Softgrip.

Warto wspomnieć także o aspektach technicznych opisywanego narzędzia. Młot Bosch wyposażony został w szybki i beznarzędziowy system wymiany osprzętu SDS-plus, a także w szereg innych mniej lub bardziej innowacyjnych rozwiązań dodatkowo usprawniających wykonywaną pracę. Warto w tym wypadku wyróżnić także zintegrowaną funkcję dłutowania z blokadą Vario-Lock (pozwala ona na wybór dowolnej pozycji pracy dłuta), blokadę udaru przy wierceniu w drewnie i metalu oraz system Bosch Electronic sterujący prędkością obrotową. Co do samego udaru Bosch zdecydował się zastosować w urządzeniu mechanizm pneumatyczny o energii pojedynczego udaru mianowanej na 1,7 J.

Jeśli chodzi o wyposażenie dodatkowe młota Bosch PBH 2100 RE to w zestawie oprócz samego narzędzia w walizce z tworzywa sztucznego znajdziemy również dodatkową rękojeść, ogranicznik głębokości, 2 dłuta i 2 wietrła. Producent udziela na produkt dwuletniej gwarancji z możliwością jej dodatkowego przedłużenia (za dopłatą).

 
Praca młotem Bosch PBH 2100 RE to prawdziwa przyjemność. Urządzenie jest niezwykle lekkie, wydajne i wyposażone w szereg udogadniających pracę funkcji. Również cena narzędzia sprawia niespodziankę, zarówno dla oczu, jak i dla portfeli kupujących. Kwota 360 złotych za produkt o tak szerokich możliwościach i z solidnym wyposażeniem dodatkowym to prawdziwa okazja. Ocena ogólna – szóstka!
Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Źródła: LEROY MERLIN, Ceneo

Zdjęcia

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

Playlista: “Wiertarka Bosch PBH 2100 RE

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)