Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 


 
Co nowego?
 

Młot udarowy Bosch GSH 11 E 611316708

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Bosch GSH 11 E 611316708
 
Producent: Bosch
 
Klasyfikacja: wiertarki, młoty udarowe
 
Specyfikacja: wymiary 570x270 mm, waga 10,1 kg
 
Narzędzia Budowlane: ,
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
12 wszystkich głosów

 

Plusy


wygodny uchwyt, lekkość, dobra moc, kompaktowa konstrukcja, dobra regulacja, przystępna cena

Minusy


brak


Młot zasilany jest standardowym napięciem elektrycznym 230V. Gabaryty narzędzia to 57 centymetrów długości, 27 centymetrów wysokości oraz 10,1 kilograma wagi. Narzędzie to świetnie zda swój rezultat w przypadku prac wyburzeniowych. Młot Bosch posiada wydajność usuwania 490 kilogramów betonu w ciągu godziny dzięki maksymalnej energii pojedynczego udaru mianowanej na wartość 25 J. Produkt jest doskonały do wykonywania […]

0
Opublikowany 23 sierpnia 2013 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Opisywanym produktem jest młot udarowy marki Bosch – model GSH 11 E o kodzie producenta 611316708. W wyposażeniu standardowym narzędzia znajdziemy uchwyt boczny, dłuto, smar do wierteł, dłut i kufer transportowy do którego to wszystkie elementy zestawu zostały skrzętnie zapakowane. 
 

Młot zasilany jest standardowym napięciem elektrycznym 230V. Gabaryty narzędzia to 57 centymetrów długości, 27 centymetrów wysokości oraz 10,1 kilograma wagi. Narzędzie to świetnie zda swój rezultat w przypadku prac wyburzeniowych. Młot Bosch posiada wydajność usuwania 490 kilogramów betonu w ciągu godziny dzięki maksymalnej energii pojedynczego udaru mianowanej na wartość 25 J. Produkt jest doskonały do wykonywania wierceń przebiciowych przy pracach remontowych, wyburzeniowych, budowlanych oraz instalacyjnych. Młot udarowy Bosch dzięki zastosowanej warstwie izolacji przeciwpyłowej jest bardzo żywotnym narzędziem, na które producent wystawia 36-miesięczną gwarancję. Narzędzie zostało wyposażone w system Constant Electronic umożliwiający utrzymanie stałej prędkości obrotowej niezależnie od obciążenia przy jednoczesnym niskim poziomie drgań.

Jeśli chodzi o aspekty techniczne opisywanego narzędzia to cechuje się ono mocą znamionową 1500 W i wyjściową 850 W. Obroty regulowane są bezstopniowo zaś udary występują w częstotliwości 1890 na minutę. Każdy z udarów zaś posiada maksymalną energię 25 J. Ponadto urządzenie zostało wyposażone z system zabezpieczający przed nadmiernym zużyciem szczotek oraz w uchwyt narzędziowy SDS-Max. Dłuto zaś może być ustawiane aż w 12 pozycjach.

 
Produkt recenzowany wśród użytkowników jest jako jeden z najlepszych młotów wyburzeniowych Boscha sprawdzający się idealnie w każdych warunkach. Pracuje się nim idealnie i komfortowo, a ponadto cena w połączeniu z jakością wykonania i jakością użytkowania jest bardzo przystępna – młot udarowy Bosch GSH 11 E kosztuje niespełna 2200 złotych i jest naprawdę wart swojej ceny. Ocena ogólna – szóstka!
 

Zapraszam do komentowania i własnej oceny produktu.

Zdjęcia


Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

Playlista “Młot udarowy Bosh GSH 11 e

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)