Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

Młotowiertarka Black & Decker SDS-Plus 1250W

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Black & Decker KD1250K
 
Producent: Black & Decker
 
Klasyfikacja: młotowiertarki
 
Specyfikacja: Moc pobierana 1250 W Napięcie zasilania 230 V Typ uchwytu SDS-Plus Funkcja udaru Tak Maks. średnica wiercenia w drewnie 40 mm Maks. średnica wiercenia w stali 13 mm Maks. średnica wiercenia w betonie 32 mm Obroty w lewo nie dot. Prędkość bez obciążenia 0 - 850 obr./min Długość przewodu zasilającego 3 m Ustawialny ogranicznik głębokości Tak Regulowana druga rękojeść Tak Walizka transportowa Tak
 
Narzędzia Budowlane: ,
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
1 wszystkich głosów

 

Plusy


solidna konstrukcja, atrakcyjna cena

Minusy


ubogie wyposażenie standardowe


Już na wstępie zwracam uwagę na pierwszy minus opisywanej młotowiertarki Black & Decker. Mowa tu mianowicie o bardzo ubogim wyposażeniu standardowym urządzenia. Oprócz samej młotowiertarki znajdziemy w nim jedynie uchwyt wiertarski (choć nie byle jaki o czym szerzej napiszę w dalszej części wpisu) oraz solidnie wykonaną walizkę transportową. Jeśli chodzi o dalsze cechy urządzenia, zwłaszcza […]

0
Opublikowany 29 czerwca 2014 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym recenzowanym produktem jest młotowiertarka bardzo popularnej, w ostatnim czasie, marki elektronarzędzi Black & Decker. Model, który trafił dzisiaj na nasz warsztat to KD1200K SDS-Plus 1200 W. O tym, czym charakteryzuje się nasze dzisiejsze urządzenie, szerzej dowiecie się z tego właśnie wpisu. Zaczynamy!
 

Już na wstępie zwracam uwagę na pierwszy minus opisywanej młotowiertarki Black & Decker. Mowa tu mianowicie o bardzo ubogim wyposażeniu standardowym urządzenia. Oprócz samej młotowiertarki znajdziemy w nim jedynie uchwyt wiertarski (choć nie byle jaki o czym szerzej napiszę w dalszej części wpisu) oraz solidnie wykonaną walizkę transportową.

1955521_KD1250K_1

Jeśli chodzi o dalsze cechy urządzenia, zwłaszcza aspekty techniczne, jest już tylko lepiej. Wspomniany powyżej uchwyt SDS-Plus pozwala na bardzo szybką wymianę montowanych akcesoriów. Z czynników stricte technicznych na uwagę zasługują silnik o mocy 1250 W, który umożliwia szybkie i proste wykonanywanie nawet najcięższych prac związanych z wierceniem i dłutowaniem oraz udar o energii 3.5 J pozwalający na efektywne wiercenie i dłutowanie w betonie i różnego rodzaju kruszywach. Co do samego udaru mamy do czynienia z rozwiązaniem elektropneumatycznym o częstości udarów do 4100 uderzeń na minutę.

Warto wspomnieć również o kilku innych istotnych czynnikach usprawniających pracę urządzeniem. Należą do nich między innymi wskaźnik zużycia szczotek oraz konieczności wykonania przeglądu serwisowego, nastawnik prędkości obrotowej  i kontroli wiercenia w różnych materiałach, a także ogranicznik głębokości pozwalający na komfortową pracę podczas wiercenia otworów o określonej głębokości.

1957945_KD1250K_3

 
Cena, jaką musimy zapłacić za recenzowany model młotowiertarki Black & Decker wbrew pozorom jest bardzo atrakcyjna. Wynosi ona niespełna 460 złotych. W połączeniu z całkiem przyzwoitymi parametrami technicznymi otrzymujemy bardzo korzystny produkt sprawdzający się w wielu zastosowaniach. Ocena ogólna – piątka!
 

KD1250K_05

Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Źródła: Grafika Google, Black & Decker

 

Zdjęcia

młotowiertarka opinie cena

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.

+ Slide
- Slide

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl

Sprawdźmy ceny poroduktór marki Black&Decker


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)