Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

Młotowiertarka Bosch GBH 2-26 DFR 611254768

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Bosch GBH 2-26 DFR 611254768
 
Producent: Bosch
 
Klasyfikacja: młotowiertarki
 
Specyfikacja: Długość - 407 mm; Szerokość - 83 mm; Wysokość - 210 mm; Konstrukcja - Uchwyt wiertarski szybkozmienny, rękojeść antypoślizgowa; Waga - 2.9 kg; Rodzaj uchwytu - SDS-Plus; Moc znamionowa - 800 W; Częstotliwość udarów - 4000; Regulacja obrotów - Elektroniczna; Maksymalna energia pojedynczego udaru - 3 J; Maksymalna prędkość obrotowa - 900 obr./min.; Maksymalna średnica wiercenia w betonie - 26 mm; Maksymalna średnica wiercenia w stali - 13 mm; Maksymalna średnica wiercenia wiertłem koronowym - 68 mm; Napięcie zasilające - 220/230 V; Zabezpieczenie - Sprzęgło przeciążeniowe; System Electronic; Ilość biegów - 1; Regulacja obrotów; - Bezstopniowa, elektroniczna; Udar - Elektro-pneumatyczny; Dłutowanie - tak; Zmiana kierunku obrotów - Prawo/lewo, Wiercenie bez udaru - tak
 
Narzędzia Budowlane: ,
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
16 wszystkich głosów

 

Plusy


dobra moc, kompaktowa konstrukcja, dobra regulacja, przystępna cena

Minusy


brak


Opisywanym produktem jest młot udarowo-obrotowy renomowanej marki Bosch (oznaczenie modelowe GBH 2-26 DFR 611254768). Młot wyposażony jest w szybkozmienny uchwyt SDS-plus. Dodatkowo w wyposażeniu podstawowym znajdziemy ogranicznik głębokości wiercenia, szybkozmienny uchwyt zaciskowy oraz uchwyt boczny –  a to wszystko zapakowane zostało w specjalny kufer – walizkę. Producent udziela konsumenckiej gwarancji na okres 24 miesięcy z […]

2
Opublikowany 24 kwietnia 2013 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 

Opisywanym produktem jest młot udarowo-obrotowy renomowanej marki Bosch (oznaczenie modelowe GBH 2-26 DFR 611254768). Młot wyposażony jest w szybkozmienny uchwyt SDS-plus. Dodatkowo w wyposażeniu podstawowym znajdziemy ogranicznik głębokości wiercenia, szybkozmienny uchwyt zaciskowy oraz uchwyt boczny –  a to wszystko zapakowane zostało w specjalny kufer – walizkę. Producent udziela konsumenckiej gwarancji na okres 24 miesięcy z możliwością jej przedłużenia na czas 36 miesięcy.

 

i-bosch-gbh-2-26-dfr-611254768

Młotowiertarka Bosch jest bez wątpienia najszybszym i najwszechstronniejszym urządzeniem z wymiennym uchwytem wiertarskim. Należy do najwyższej – profesjonalnej – klasy młotów udarowych i dodatkowo wyróżnia się w niej zdecydowanie najszybszym tempem pracy. Uchwyty załączone do niej na wyposażeniu podstawowym wymieniać możemy bez używania jakichkolwiek narzędzi.

 

Gdy zaś chodzi o aspekty techniczne to młot udarowo-obrotowy Bosch posiada kulkową tulejkę zapobiegającą zerwaniu kabla, a także dodatkowo zapewniającą bezpieczeństwo pracy miękką okładzinę typu Softgrip na rękojeści głównej. Urządzenie wyposażone jest także w w sprzęgło przeciążeniowe oraz blokadę udaru przydatną przy wierceniu w drewnie i stali. Jej obrotowy szczotkotrzymacz pozwala na zachowanie takiej samej mocy zarówno przy obrotach w prawo, jak i w lewo. Młot udarowo-obrotowy Bosch ma elektroniczną regulację obrotów. Jego moc znamionowa mianowana jest na 800 W, a maksymalna prędkość obrotowa wynosi 900 obr/min. Częstotliwość udarów z kolei wynosi 4000 na minutę.

 
Według wielu opinii młot udarowo-obrotowy Bosch jest urządzeniem niezwykle wytrzymałym i żywotnym. Nadaje się zarówno do drobnych prac remontowych, jak i do pracy w firmie na wysokich obrotach. Bezapelacyjnie jest to najlepszy wybór spośród wszystkich oferowanych obecnie kompaktowych młotowiertarek tego gatunku, gdyż zapewnia nominalnie wystarczająco wielką energię udaru i jest bardzo wytrzymałym elektronarzędziem. Cenowo wypada również bardzo korzystnie – za produkt klasy profesjonalnej zapłacić nam przyjdzie niespełna 750 złotych. Produkt na szóstkę!
 

Zdjęcia

bosh gbh 2 26
młotowiertarka bosh opinie

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

Playlista “Młotowiertarka – wiertarka Bosh GBH 2-26

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


2 komentarze


 1.  
  Kamil NH
  5.0

  Posiadam tą wiertareczkę, w żelbet wchodzi jak w masło, z całym sercem polecam, może nie koniecznie każdemu domowemu majsterkowiczowi, ale fachowca nie widzę bez takiego sprzętu.
 2.  
  Danieq

  Wczoraj, zakupiłem, dziś pierwsza praca, żelbet w starym budownictwie PRL, poszło gładko jakby w drewnie, polecam

Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)