Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

Nić uszczelniająca Tangit Uni-LOCK

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Tangit Uni-LOCK
 
Producent: Henkel
 
Klasyfikacja: nić uszczelniająca, hydraulika
 
Specyfikacja: opakowanie - 20 m
 
Materiały Budowlane:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
1 wszystkich głosów

 

Plusy


produkt może być stosowany dla różnych rodzajów połączeń gwintowych, nadaje się do uszczelniania rur instalacji wodnego i gazowego c.o.

Minusy


brak


  Nić uszczelniająca Tangit UNi-LOCK jest stosowana jako materiał uszczelniający dla rur gwintowanych. Przy jego pomocy można uszczelnić takie części gwintowane jak chociażby armatura czy połączenia rur o gwintach walcowych lub stożkowych. Z powodzeniem wykorzystać go można w instalacjach centralnego ogrzewania doprowadzających zimną i gorącą wodę, a także w instalacjach gazowych, których temperaturowy zakres roboczy […]

0
Opublikowany 23 maja 2015 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym recenzowanym produktem jest nić uszczelniająca Tangit Uni-LOCK renomowanej marki Henkel specjalizującej się w produktach takich jak kleje, zaprawy, grunty (itp.) oraz środkach piorących i środkach czystości dla domu. Tangit Uni-LOCK to produkt przydatny podczas prac hydraulicznych. Jakie unikatowe cechy posiada? Dowiecie się już za krótką chwilę. Zaczynajmy!
 

 

Nić uszczelniająca Tangit UNi-LOCK jest stosowana jako materiał uszczelniający dla rur gwintowanych. Przy jego pomocy można uszczelnić takie części gwintowane jak chociażby armatura czy połączenia rur o gwintach walcowych lub stożkowych. Z powodzeniem wykorzystać go można w instalacjach centralnego ogrzewania doprowadzających zimną i gorącą wodę, a także w instalacjach gazowych, których temperaturowy zakres roboczy nie przekracza 130°C. Tangit Uni-LOCK to doskonały wybór, gdy instalacje, w których występują połączenia gwintowane wymagają natychmiastowego oddania do eksploatacji bądź też mogą być poddawane drobnym modyfikacjom przed włączeniem ich do użytku.

Jeśli chodzi o właściwości recenzowanego produktu marki HENKEL, środek jest szybki i prosty w użyciu jak też prosty w demontażu. Produkt nie posiada właściwości drażniących i posiada zatwierdzenie do stosowania w instalacjach wody pitnej oraz gazowych zgodnie z normą EN 751-2. Nić uszczelniająca Tangit Uni-LOCK łatwo dopasowuje się do połączenia i zapewnia pewne oraz natychmiastowe uszczelnienie. Dystrybuowana jest w praktycznych pojemnikach ułatwiających magazynowanie. W każdym z nich znajdziemy 20 metrów nici.

 
Cenowo produkt przedstawia się bardzo atrakcyjnie – koszt zakupu to zaledwie kilkanaście złotych (dokładnie 11,25 złotych). Tangit Uni-LOCK cieszy się bardzo dobrymi recenzjami fachowców. Za atut szczególny wyróżnia się możliwość stosowania dla różnych rodzajów połączeń gwintowych i bardzo dobre właściwości uszczelniające. Ocena ogólna – szóstka.
 

 

Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Zdjęcia

Tangit UNi-LOCK opinie

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy


 Zobacz również filmy naszego autorstwa.

+ Slide
- Slide

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)