Nobiles Pilbet Impregnat – preparat gruntujący do betonu

Zewnętrzne betonowe elementy małej architektury, takie jak balustrady, cokoliki czy też kostka brukowa, wymagają odpowiedniej ochrony przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Zdecydowanie najbardziej polecanym przez specjalistów rozwiązaniem w tej materii jest zastosowanie odpowiednio dobranego preparatu impregnującego. Nobiles Pilbet Impregnat – preparat gruntujący do betonu wydaje się być bardzo ciekawą propozycją od renomowanego producenta. Przyjrzyjmy się dokładniej jego wadom i zaletom, aby móc dokonać rzetelnej oceny tego produktu. Testowany przez nas wariant posiada najbardziej uniwersalną, bezbarwną formułę i ekonomiczną pojemność 0,75 litra.
W najbliższym otoczeniu naszych domów znajduje się niezwykle wiele elementów ozdobnych i użytkowych wykonanych z betonu oraz innych podłoży mineralnych. Wszystkie one narażone są na pękanie w wyniku zmian temperatury otoczenia, mowa tutaj szczególnie o niezwykle niskich mroźnych temperaturach w okresie zimowym. Ostatnie mroźne zimowe tygodnie pozwoliły nam dokładnie zaobserwować ochronne działanie preparatu Nobiles Pilbet Impregnat do betonu i jesteśmy zdecydowanie bardzo zadowolenie z efektu. Powleczone impregnatem betonowe komponenty nie popękały i zachowały swój niezmieniony, estetyczny wygląd.

Drugi test przeprowadziliśmy na betonowej, niezaimpregnowanej wcześniej posadzce w pomieszczeniu gospodarczym. Zaimpregnowanie podłoża preparatem Nobiles Pilbet Impregnat do betonu zabezpieczyło posadzkę, powlekając ją ochronną warstwą o właściwościach hydrofobowych. Ponadto w efekcie do zera zminimalizowane zostało niezwykle kłopotliwe pylenie się betonowej posadzki. Według zapewnień producenta, posadzka betonowa zabezpieczona Impregnatem Nobiles Pilbet pozostaje na długi czas chroniona przed ścieraniem i powstawaniem nieestetycznych przetarć, nawet w miejscach o dużym natężeniu ruchu.

Preparat może być stosowany do zabezpieczania wszelkiego rodzaju kostki brukowej oraz mozaikowej. Nobiles Pilbet Impregnat świetnie sprawdzi się także na klasycznych podłożach betonowych, takich płyty chodnikowe wykonane z betonu, oraz na betonie architektonicznym. Również takie elementy betonowe jak podjazdy, cokoliki, murki ogrodowe i ogrodzeniowe oraz balustrady i wiele innych mogą być powlekane Impregnatem Nobiles Pilbet. Preparat świetne zabezpiecza betonowe powierzchnie przed zmiennymi czynnikami atmosferycznymi, wodą oraz wilgocią. Zdecydowanie najlepsze efekty można uzyskać, stosując produkt Impregnat do betonu Nobiles Pilbet w połączeniu z farbą do betonu z tej samej serii. Formuła produktu umożliwia jego łatwą i szybką aplikację.

Nobiles Pilbet Impregnat – preparat gruntujący do betonu naprawdę pozytywnie nas zaskoczył. Produkt nie ma najniższej ceny, biorąc pod uwagę jego pojemność, lecz jego fenomenalne właściwości ochronne zdecydowanie uzasadniają pułap cenowym, na jakim preparat ten się znajduje. Biorąc pod uwagę stosunek ceny do jakości, nie możemy wystawić mu innej oceny, niż w pełni zasłużona piątka!

Nobiles Pilbet Impregnat opinie

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl

Następny artykuł

Komentarze 1

  1. Daniel says:

    Bardzo dobra farba, wymalowałem Nobilesem cały dom i jestem zadowolony z efektu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze publikacje